Komentowana treść: Świeże porty SDL-owych gier od Beworlda
[#1] Re: Świeże porty SDL-owych gier od Beworlda
SuperTurr też jest SDL-owy. BTW prace poszły do przodu, niedługo wrzucę filmik, jak tylko uda mi się zrobić animację na screenie tytułowym.
[#2] Re: Świeże porty SDL-owych gier od Beworlda
Ja tylko napiszę że moim dzieciakom zaświeciły się oczka na widok Secret Mayro Chronicles. Bardzo ładnie zrobiona i chyba miodna gra, w każdym razie moim chowańcom się bardzo podoba.:)
I efekt taki że muszę zrzucić tego szpila na A1139 gdyż testowały one na A1095, czyli regularne resety co pół godziny. (na A1095 mam system bez rejestracji)

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2018 22:41:50 przez waldiamiga
[#3] Re: Świeże porty SDL-owych gier od Beworlda

@waldiamiga, post #2

Beworld chyba uporał się z portem Hatari 2.0.0, jest pierwsza beta. Testujcie a błędy najlepiej zgłaszajcie TU
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem