Komentowana treść: Kolejne SDL-owe porty dla MorphOS-a
[#1] Re: Kolejne SDL-owe porty dla MorphOS-a
Chłop chyba nie sypia ino portuje, kolejny klon Tetrisa - HeborisC7EZ oraz nową wersję GrafX2 2.5WIP przeportowaną ze źródeł datowanych na 30.01.2018





Ostatnia aktualizacja: 04.02.2018 19:16:34 przez waldiamiga
[#2] Re: Kolejne SDL-owe porty dla MorphOS-a
Przetestowałem tego MiniSluga i hmm...

Wersja 68k od Artura Jarosika działa jakby lepiej (poza problemem we wcześniejszej wersji, gdzie przekłamuje kolory), ale jego najnowsza wersja nie chce działać u mnie na G5. Ta od Beworlda chodzi za to bez problemu, ale jakoś dziwnie wyświetla podkład w głównym menu, nie przechodzi konfiguracji klawiatury (wykrywa joystick i zaczyna jego konfigurację - ponieważ joysticka nie mam podłączonego to na tym kończymy i nic się nie zapisuje) i kończy się na końcówce pierwszego etapu (nie przechodzi dalej). Ktoś potwierdzi, zanim zgłoszę bug autorowi?
[#3] Re: Kolejne SDL-owe porty dla MorphOS-a

@recedent, post #2

Ja trochę grałem, ale nawet nie przelazłem pierwszego etapu, za mały skill na starość. Jednak potwierdzam że mam podobną lipę z konfiguracją joya.
[#4] Re: Kolejne SDL-owe porty dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #3

Jest Hatari w wersji 2.1.0
[#5] Re: Kolejne SDL-owe porty dla MorphOS-a

@recedent, post #2

Trochę pomęczyłem Beworlda i zmotywowałem go do poprawek. Nie wszystko wprawdzie poprawił, ale chyba idzie ku dobremu.
[#6] Re: Kolejne SDL-owe porty dla MorphOS-a

@recedent, post #5

Trochę pomęczyłem Beworlda i zmotywowałem go do poprawek

Cieszy mnie to, też miałem do niego pisać (mam problem z obrazem dysku HDD) ale ja muszę się posiłkować translatorem co nie jest zbyt fajne, szczególnie dla czytającego :D
Pisałem mu żeby spróbował swoich sił z Cytadelą SDL ale chyba lipton będzie bo odpisał - i try.... but...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem