Komentowana treść: Amigazyn 15 na papierze kredowym
[#1] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym
Grafika na okladce genialna OK
[#2] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@R-Tea, post #1

Wreszcie papier kredowy! Pamiętam doskonale jak na tym papierze zaczął być wydawany Top Secret! Świeżość i przyjemny zapach nowych numerów zachęcała do lektury.

Polskie Pismo Amigowe na papierze kredowym też było super.
[#3] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym
A tak przy okazji, wiadomo kiedy będzie dostępny drugi tom o MorphOS?
[#4] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@waldiamiga, post #3

Druk jest przewidziany w drugiej połowie lutego, oficjalna informacja pojawi się, gdy będziemy mieli potwierdzone terminy. Konretny termin bedzie widoczny też na stronie produktu w sklepie.

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2018 15:27:32 przez A2
[#5] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@A2, post #4

Zamówione. A AmigaE kiedy?
[#6] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@KM, post #5

W następnej kolejności, jeszcze mamy wczesniej Asembler, drukujemy na przemian polskie i angielskie książki. Postaramy się ogłosić wszystkie terminy jak najszybciej. Dzięki :)

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2018 18:02:42 przez A2
[#7] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@A2, post #6

Ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi przez formularz strony, zapytam tutaj: jak wygląda sprawa z płytkami CD? Kupiłem sporo papierowych numerów, a dostałem tylko dwie płytki. Od czego to zależy że się odstaje je? Czy one ukazują się jeszcze?
Jeżeli nie jest planowane dogranie ich, czy będzie można (ci co kupili magazyn) jakoś pobrać zawartość? Są jakieś plany co dalej?
[#8] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@adam_mierzwa, post #7

Płytki od numeru 10 nie są już dodawane (wcześniej były też dyskietki). W tej chwili zostały nam różne ilości do różnych numerów (od 3 do 9), dlatego płyty nie zawsze są wysyłane. Dostęp do zawartości będzie, ale nie chcemy udostępniać wprost plików ISO ze względu na objętości i możliwości serwera. W zamian niedługo będzie nowy dział na stronie, gdzie będzie można pobierać tematyczne archiwa zgodne z zawartością płyt.

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2018 22:49:39 przez A2
[#9] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@A2, post #8

To jeszcze jedno zapytanie.
Wlazłem na Twoją stronę i widzę: Promocja: rabat do 20% na cały asortyment (ważne od 9 do 14 lutego). Myślę sobie OK, i wrzucam do koszyka knigę MorphOS Tom 2 i patrze na podsumowanie - a tu rabat 10%.
Czy z tego powodu że książki fizycznie jeszcze nie ma, to nie obowiązuje rabat 20% czy też może jakiś błąd?
[#10] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@waldiamiga, post #9

Slowo klucz "do 20%" :)
Btw. wrzuc do kosza 4 sztuki tej ksiazki, a bedziesz mial 20%.
[#11] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@deez, post #10

Aghh, nio tak, słowo klucz.
Tylko po kiego mi cztery sztuki, styknie jedna.
No cóź, trza zamówić.
[#12] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@waldiamiga, post #9

Jest tak jak napisaliśmy w ogłoszeniu:
(...) rabat do 20%! Wysokość zniżki zależy od ilości zamówionych pozycji.

Aktualna promocja polega na tym, że im więcej dodamy do koszyka, tym naliczany jest wyższy rabat.

W tej chwili większość osób zamawia po kilka pozycji na raz i w ten sposób można mocno obniżyć cenę zakupu. Nie doliczamy dodatkowych kosztów wysyłki nawet jeśli wysyłanych jest kilka paczek (także przy zamówieniach zagranicznych), niedługo będzie można też wybrac bardziej szczegółowy sposób dostawy.

Dzięki za zainteresowanie i wszystkie zamówienia

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2018 22:03:05 przez A2
[#13] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@waldiamiga, post #11

Nie wiem po co Ci cztery sztuki, ja tylko pomogłem uzyskać Tobie 20%, hehe.
[#14] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@A2, post #12

Zamówione, zapłacone. Dobre i 10%.
[#15] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@waldiamiga, post #14

Też zamówiłem.

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2018 23:56:16 przez deez
[#16] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@deez, post #15

No proszę, a piszą że MorphOS jest martwy. Złośliwcy. Na zająca książka byłaby jak znalazł. Żeby nie było zamówiłem kilka postów wcześniej książkę, gazetki jakoś w tej chwili średnio mnie interesują.
@ Adam na Pegasosy i pierwsze wydania MorphOS-a był jakoś Photogenics dodawany. Chętnie kupiłbym ten program w ludzkiej cenie, podobnie jak jakąś gierkę (tylko i wyłącznie działającą od tzw. strzału, bez bawienia się w emulację), a gdyby jeszcze była spolszczona (napisy, to włosy bym sobie dokleił) A wy ludziska?
[#17] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@KM, post #16

Będziemy kombinować W tej chwili w kolejce mamy następne książki i gry, ale może uda się zrobić coś więcej. Niedługo pojawią się zapowiedzi projektów przewidzianych na drugą połowę roku.

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2018 21:54:05 przez A2
[#18] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym
Skorzystałem z rabatu i złożyłem duże zamówienie na brakujące rzeczy w mojej kolekcji.

Zakupiłem Solid Gold CD BOX i Directory Opus 5 CD BOX oraz brakujące numery Retro Kompu. OK
[#19] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@A2, post #17

Kiedy będzie wysyłka e-booków? Chciałbym już poczytać
[#20] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym
I ja otrzymałem swój Amigazyn 2 dni temu i rzeczy przy pierwszym kontakcie od razu zwróciłem uwagę na papier- jest kredowy OK
[#21] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@BULI, post #20

Ja też już mam najnowszy Amigazyn, a dzisiaj dotarła do mnie książka Asembler - programowanie od podstaw.

Mam teraz zatem dwie książki z tej serii - o AMOSie i Asemblerze.

I zdrowie dopisuje, co najważniejsze.

Będę się starał napisać grę (Komandosi).

P.S. W najnowszym Amigazynie możecie przeczytać mój artykuł wprowadzający w tajniki Blittera, koprocesora graficznego w Amidze. Opisany jest dokładnie sposób działania oraz użycia (podstawowy opis rejestrów). W następnym numerze będzie kontynuacja - praktyczne zastosowanie.
[#22] Re: Amigazyn 15 na papierze kredowym

@A2, post #17

Widzę że premiera książki MorphOS tom.2 nieco się przeciąga. Wiadomo kiedy będzie?
Aghh, edycja... Jest info że będzie pod koniec kwietnia. W takim razie czekam.


Ostatnia aktualizacja: 20.04.2018 17:54:18 przez waldiamiga
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem