Komentowana treść: Sensible Days 2018
[#1] Re: Sensible Days 2018
Billund, to nie tam, gdzie są klocki Lego?
[#2] Re: Sensible Days 2018

@mccnex, post #1

tak oczywiscie tam gdzie fabryka LEGO malutka miescina maja jeszcze fane baseny LALANDIA to sie zwię oraz port lotniczy i hotel LEGO przy lotniksu w ktorym w 2012 spałem jak bylem na delegacji w Bilund z olski mozna jechac praktycznie cały czas autostrada ew samolotem :) ktoś się wybiera ????
[#3] Re: Sensible Days 2018

@francdt, post #2

ktoś się wybiera ????


Ja bym chciał.. LEGO i SWOS, czego chcieć więcej.. (no pewnie do ideału to bym bym jeszcze coś dopisał ).. ale znowu nie mogę
[#4] Re: Sensible Days 2018

@BULI, post #3

Bierzmy Skibę i Sordana i jedziemy ;)
[#5] Re: Sensible Days 2018

@kashinho, post #4

Serio chcesz Nas wszystkich skompromitowac? :) To co mielismy na Amiparty to tak ze 4-5 liga. Jak chcesz zobaczyc jednego z tych turniejowych psycholi, ktorzy 100% swoich bramek zdobywaja wchodzac do bramki ruchajac bramkarza to mozesz pewnie znow takowego zobaczyc we Wroclawiu na Decrunchu (o ile w ogole bedzie w tym roku). Zawsze zapominam jego nick. Davka jak to czytasz to odswiez mi pamiec :) O ile dobrze pamietam to w zeszlym roku we Wroclawiu przegralem z nim w finale 6:0 :) I to nie byla zadna interesujaca gra, to byla czysta formalnosc.
[#6] Re: Sensible Days 2018

@sordan, post #5

Oj wiem wiem, śmieje się ;) pół roku ciągłego treningu trzeba byłoby przyjąć zanim byśmy w ogóle mogli się pokazać na sali ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem