Komentowana treść: Następne SDL-owe porty Beworlda dla MorphOS-a
[#1] Re: Następne SDL-owe porty Beworlda dla MorphOS-a
Można gdzieś obejrzeć screeny z tych gier? Zwłaszcza ze Stunt Car Racer szeroki uśmiech
[#2] Re: Następne SDL-owe porty Beworlda dla MorphOS-a

@SuperBuster, post #1





Od siebie dodam że C-Dogs mi się nie odpala, poprzednia wersja działała dobrze.
Naev otwiera okno i... aplication is mediating.
Muszę to zgłosić Beworldowi.

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 10:41:37 przez waldiamiga
[#3] Re: Następne SDL-owe porty Beworlda dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #2

Dzięki.
Spodziewałem się bardziej czegoś takiego



Poza teksturami samochodu.

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 15:38:14 przez SuperBuster
[#4] Re: Następne SDL-owe porty Beworlda dla MorphOS-a

@SuperBuster, post #3

Znaczy się że Beworld miałby przeporcić bez kodów źródłowych całe Assetto Corsa z Little Ramp track?
Myślę że oparł się o źródła z AmigaOS4x które są oparte na tych źródłach, ofkoz jest wersja dla
Win32
[#5] Re: Następne SDL-owe porty Beworlda dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #4

Nie, nie chodzi o przeportowanie Assetto Corsa. Chodzi mi o tekstury i całą resztę. Nie sądziłem, że będą to oryginalne tekstury szeroki uśmiech
[#6] Re: Następne SDL-owe porty Beworlda dla MorphOS-a

@SuperBuster, post #5

No cóż, w tym wypadku jest to tylko przeniesienie oryginalnej oprawy w nowoczesność. Ale gra się całkiem nieźle.
C-Dogs już działa - pomogło ponowne zassanie archiwum (wcześniejsze miało nieco mniejszy rozmiar)
Teraz walka z Naev, gra wymaga przynajmniej 1GB ramu!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem