Komentowana treść: Magazyn "Amiga NG" na papierze
[#1] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze
Relatywnie wąskie grono odbiorców. Chętnie kupiłbym drukowaną wersję, bo cena przystępna, gdyby był choć jeden "klan Amigi klasycznej". szeroki uśmiech

Nie możecie strzelić jeden taki artykuł na numer? Może nawet zainteresuje mnie główna tematyka pisma.

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2018 20:08:33 przez Hexmage960
[#2] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@Hexmage960, post #1

A czy jest szansa na wydruk w kolorze numerów 1 i 2?
[#3] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze
Recedent tak się pręży na okładce, że pewnie wszyscy fani Mosa w Polsce kupią ten numer.
Przynajmniej powinni.
A pomijając żart - okładka wręcz wybitna, biorąc pod uwagę tematykę pisma.
[#4] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze
[#5] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@Hexmage960, post #1

Nie możecie strzelić jeden taki artykuł na numer?

Niektóre artykuły siłą rzeczy będą mówić także o Amidze klasycznej. Na przykład w tym numerze jest tekst o Draw Studio, gdzie nie ma znaczenia na jakim sprzęcie działa. To samo tyczy się artykułu o Hollywood - posiadając Amigę z procesorem 68k można śmiało skorzystać z części informacji.

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2018 21:12:02 przez A2
[#6] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@KM, post #2

A czy jest szansa na wydruk w kolorze numerów 1 i 2?

Na razie nie przewidujemy, ale dużo zależy od poziomu sprzedaży. Być może wrócimy do tematu po kilku numerach papierowych.
[#7] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@Hexmage960, post #1

Nie możecie strzelić jeden taki artykuł na numer? Może nawet zainteresuje mnie główna tematyka pisma.

Tu jest rozpisane co w środku w tym numerze:
Magazyn Amiga NG – drukiem!

Z rzeczy, które mogłyby cię zainteresować, to po DrawStudio planujemy szkółki Personal Paint i Briliance.
[#8] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@michalmarek77, post #3

No, okładka "przednia" OK
[#9] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@adam_mierzwa, post #7

Z rzeczy, które mogłyby cię zainteresować, to po DrawStudio planujemy szkółki Personal Paint i Briliance.

To brzmi bardzo ciekawie! Takich szkółek programów graficznych mi bardzo brakuje, najlepiej coś na kształt szkółki o Deluxe Paint pana Stanisława Węsławskiego.

Parę dni temu zakupiłem książkę o Asemblerze. Myślę zatem, że Amiga NG nr 3 będzie następnym zakupem w wydawnictwie A2.
[#10] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@BULI, post #8

Dokładnie OK Jeden z powodów dla których zamówiłem pismo
[#11] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@michalmarek77, post #3

No, trochę było zabawy w robieniu tego w wersji wektorowej i z moją "facjatą" zamiast tego ZMP-owca z oryginału. Dzięki za słowa uznania.
[#12] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@recedent, post #11

No ale teraz jesteś w "kolorze" :)
[#13] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@MaaG^dA, post #12

I jest opalony ;)
[#14] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@SuperBuster, post #13

Lepiej opalony niż ogorzały ok, racja
[#15] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@recedent, post #14

Ale czy Ty aby na tym obrazku jestes trzezwy?

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2018 11:24:21 przez Phibrizzo
[#16] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@Phibrizzo, post #15

Trzeźwy jak świnia. Zamów pismo i powąchaj okładkę, sam zobaczysz.
[#17] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@recedent, post #16

Powącha, to go ktoś za ćpuna weźmie
[#18] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@recedent, post #16

Zamówiłem. Nie zapomnę przeprowadzić testu nosowego.
[#19] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze
To wersji do pobrania jak nr 1 i 2 już nie będzie?
[#20] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@SuperBuster, post #19

Będzie. Pismo w PDF ukazuje się kwartalnie, czyli kolejne będą 15 kwietnia, 15 lipca i t.d.
Akurat ten numer udało się zrobić w dwa miesiące i jest wcześniej, ale praktyka że darmowy PDF wychodzi z poślizgiem po papierze nie jest nowością (jest tak w przypadku "K&A plus"). Wzmacnia to sprzedaż wersji papierowej, i niejako nagradza tych którzy płacą.

Adam Zalepa może tylko odpowiedzieć w temacie terminów druku i wysyłki, bo magazyn Amiga NG jest oddzielnym bytem. Dlatego wszelkie uwagi i komentarze dotyczące pisma jak i pomysłów "co dalej" trzeba zgłaszać tutaj http://amiga.org.pl/magazyn-amiga-ng-drukiem/ albo pisać na adres redakcji.
[#21] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@KM, post #2

Zabieram się do przerabiania numerów 1 i 2 na format A4, żeby były w jednym wymiarze - będzie lepiej składać do teczek ;)
Tak że na przyszłość wersja do druku będzie zabezpieczona jakby się komuś zachciało.

Tymczasem dzisiaj promocja:
https://twitter.com/amiga_net_pl/status/981464765154422784



Ostatnia aktualizacja: 04.04.2018 12:46:22 przez adam_mierzwa
[#22] Re: Magazyn "Amiga NG" na papierze

@Hexmage960, post #9

Myślę zatem, że Amiga NG nr 3 będzie następnym zakupem w wydawnictwie A2.

Dotrzymałem obietnicy i skorzystawszy z promocji zakupiłem nie tylko egzemplarz papierowy 3 numeru magazynu Amiga NG, co również numery 1, 2 oraz prenumeratę na numery 4 i 5. szeroki uśmiech Jestem zdania, że "naszych" trzeba wspierać. Liczę na ciekawą lekturę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem