Komentowana treść: Day of the Tentacle AGA
[#1] Re: Day of the Tentacle AGA
Ciekawostka w temacie dla mocniejszych Amig:
W wersji dla Scummvm można użyć dialogów z zremasterowanej wersji gry.
[#2] Re: Day of the Tentacle AGA

@Artur Jarosik, post #1

bardzo fajnie ze ta konwersja się pojawiła na zwykła A1200 4 MB FAST RAM
na pewno ucieszy na bezrybiu graczy point'click
Graficznie prezentuje się atrakcyjnie w wolnej chwili sięgnę po nią

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2018 00:13:53 przez HOŁDYS
[#3] Re: Day of the Tentacle AGA

@Artur Jarosik, post #1

Dobrze wiedzieć. W obecnych czasach wszyscy mają już dopalone Amigi, a twórcy widzę że zrobili tylko postęp ze stockowej A1200 do A1200+FAST.
[#4] Re: Day of the Tentacle AGA

@tom256, post #3

Dobre wieści!
Czy ktoś już może nagrał filmik z działania ?
Czy jest spolszczona wersja ?
pozdr

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2018 14:32:43 przez Mikrobi
[#5] Re: Day of the Tentacle AGA

@Mikrobi, post #4

Szczerze mówiąc zazdrościłem wtedy tej gry pecetowcom. My mieliśmy tylko Maniac Mansion. Szkoda, że trzeba było czekać aż 25 lat na wersję na Amigę AGA!!! I jak tu nie mówić, że AGA jest niedoceniona.

Jak to mówią lepiej późno niż wcale.

Myślę, że rzucę okiem. Mam nadzieję, że niestabilności uda się autorom naprawić.

Zaś co do dźwięku to w sumie autorzy mogliby zrobić ścieżkę dźwiękową w jakości CD dla Amigi CD32, co rozwiązałoby problemy (zdaję sobie sprawę, że to trudne zadanie).

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2018 17:29:25 przez Hexmage960
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem