Komentowana treść: Revision 2018 już w najbliższy weekend!
[#1] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!
Pozdrowienia z Revision 2018.
Grupa w skladzie: ja, Gumboy, Kiero, Aceman, Arson, Comanch, Koala, zalogowalismy sie juz na miejscu.
[#2] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!

@Phibrizzo, post #1

Miodzio!
Poczyńcie RZEŹNIĘ w compotach !!!
Tyram dziś i jutro, to pomyślę o Was i power wróci ;D
[#3] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!
[#4] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!

@skipp, post #3

[#5] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!

@Phibrizzo, post #1

Udanej zabawy OKOK
[#6] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!
Widziałem przed chwilą PC Intro 64k - IMO prodka Conspiracy była najlepsza.
Czekam do 23.00 na AAAAMMMIIIIGGGGAAAHHH Intro Compo!
[#7] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!

@waldiamiga, post #6

Moze jakas linka zjadliwa dla MPlayera? :)
[#8] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!

@deez, post #7

Po za tymi co podał Slay we wątku na forum to nie znam.
IMO 1st place między Oxyron a Nah-Kolor.
[#9] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!

@waldiamiga, post #8

No ,chyba tak będzie.
Jak dla mnie to mogli lepiej wyanimować pszczołę, bo tylko się kiwała. Chyba to było robione na szybko...
[#10] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!

@Mikrobi, post #9

Coś czuję że "majster" będzie między Unique a Lemon&Deadliners.
[#11] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!

@waldiamiga, post #10

Ja nie dotrwałem...
Czy seminaria będą udostępnione później?
To o lsdj na gameboya mnie interesuje.
Widziałem że były też jakieś specjalstyczne z grafiki 3D.OK
[#12] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!
Invitation ma bardzo dobrze zgraną animację z muzyką, czekam niecierpliwie na wszystkie wyniki. Jestem mocno ciekaw co zdolni ludzie tym razem zmajstrowali :)
[#13] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!
Ufff. Juz w domu. Pewnie dlugo bede odzywal po party.

Party jak zwykle udane, choc mialem odczucie ze organizacyjnie bylo torszke gorzej niz w zeszlym roku.

Produkcji amigowych bylo sporo i mysle ze trzymaly poziom. Przegladajac forum partowe widzialem ze linki sie juz posypaly wiec nie bede ich przeklejal.
Duzym zaskoczeniem dla mnie bylo demo na MOSa. Moze bedzie to jakis nowy trend i beda sie pojawiac czesciej? Czas pokaze.

Co do statuetek. Do polskich rak trafily dwie: dla Acemana za muzyke oraz Hanibala za 4k Exe Graphics (postac raczej nie znana w srodowisku amigowym gdyz osoba ta dziala glownie na PC). Moze za rok bedzie lepiej

Innym ciekawym polskim akcentem byl koncert Lesnik&Jacku. Bardzo dobra (imho) muzyka dnb okraszona wlasymi nietypowymi pasujacymi do calosci wizualizacjami.

Pozdrowienia dla calej Bandy z Polski ktora sie zjawila, a bylo nas naprade sporo. Pewnie polowa innych partowiczow nas nienawidzi za liczne glosne komentarze w trakcie compotow
Specjane podziekowania dla Comancha ktory niezmordowany dowiozl nas tam i spowrotem.

Ps. Odnosnie dem na PC - ciekawostka. Do tej pory bylo tak ze ilosc krapu przekraczala znaczaco ilosc dobrych technicznie dem, ktorych bylo gora 2 czy 3. I ogladajac je mozna bylo umrzec zanim sie ich doczekalo. W tym roku cos sie zmienilo i mozna powiedziec ze stosunek ten biegunowo sie odwrocil. Czyzby Orgowie przeprowadzili selekcje?


Ostatnia aktualizacja: 03.04.2018 16:25:07 przez Phibrizzo
[#14] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!

@Phibrizzo, post #13

A ja dodam, ze Revision to nie tylko 1000 ludzi i kompoty :)

[#15] Re: Revision 2018 już w najbliższy weekend!

@sordan, post #14

Oczywiscie ze nie.
Bo wszyscy mysla ze: "tam tylko te scenowce tylko wodke pijo".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem