Komentowana treść: Foundation Gold do pobrania za darmo
[#1] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo
No proszę BB rządzi.
[#2] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo
Napalm też w Blitzu. zdaje się, powstał.
[#3] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo
Ktoś wie może jak z kompatybilnością na MorphOS?
[#4] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@R-Tea, post #2

Które źródło tak podaje?
[#5] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@jarokuczi, post #3

Na razie problematyczne. Grę zainstalowałem, skonfigurowałem i uruchamiam, wybieram misję, stopień trudności i tyle... gra wisi zaraz na początku rozgrywki. Być może to przez AHI gdyż FoundationPrefs go nie wykrywa (AHI not available)

EDYTA: Dałem w prefsach "No Sound" - teraz gra działa, tyle że bez dźwięku, również programik FoundationPrefs nie wyświetla nam całej swojej zawartości, część przycisków (save, use, cancel) są praktycznie niewidoczne (trza wciskać na "jana")

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2018 20:27:16 przez waldiamiga
[#6] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@waldiamiga, post #5

Może z tym zadziała http://aminet.net/package/driver/audio/eaudio.device? Ja dziś nie dam rady sprawdzić ale może w weekend się pobawię.
[#7] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@waldiamiga, post #5

Mufa chyba kiedys na swojej stronce opisywał tę gierę, może tam są jakieś wskazówki, które da się wykorzystać?
[#8] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo
Super. Bardzo się cieszę. Z tej gry muzyka mi się bardzo podobała. Ścieżki audio. I po nagraniu są. Całość.

Szkoda że pod MorphOS'em nie da się odtwarzać płyt audio. A tak razem z grą by się wszystko ładnie komponowało.
[#9] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@jarokuczi, post #3

O ile pamietam to dziala, ale trzeba obciac pamiec.
[#10] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@gilban, post #8

Szkoda że pod MorphOS'em nie da się odtwarzać płyt audio

Jak sie nie da, skoro odtwarzam?

Jeśli chodzi o Foundation, to do wersji mosa 1.4 działało w miarę bezproblemowo, potem zaczęło się wieszać, a później nie obserwowałem, więc nie wiem, czy działa i czy sa jakieś problemy...
[#11] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@KaczusNG, post #10

Mozna wylaczyc nową obsługę pamieci dla boot.img
[#12] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@KaczusNG, post #10

To pochwal się jakiego programu używasz do odtwarzania płyt audio. Ja mam mini maka akurat.
[#13] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@gilban, post #12

CDPlayer v2.1 - najczesciej
Czasami FreeDB, jesli chce edytować listę plików, z tym, że cdPlayer mam ustawiony na wyrzucanie muzyki bezposrednio, natomiast freedb mam przez ahi
[#14] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo
Ściągnąłem, ale nie umiem tego za bardzo pod Amigą zamontować, możecie coś polecić? Zawsze używałem DiskimageGUI, ale tym razem nie daje rady.
[#15] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@madman15, post #14

Witaj. Ja to wypaliłem na płycie programem Ashampoo burning studio 19. I działa. Oczywiście pod Windows. Nie podmontujesz tego gdyż w tym obrazie są zawarte dane i ścieżki audio. Czyli to nie jest czyste iso. Więc pod Windows lub Linuksem wypal to wpierw na płycie. Nie mów że, że nie masz przy Amidze napędu optycznego.
[#16] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@gilban, post #15

OK, nie będę mówił. Jakby ktoś miał odpowiedź na moje pytanie o podmontowanie, albo przynajmniej rozpakowanie, to z góry dzięki.
(tak, próbowałem XAD z Voodoo-X, nie daje rady)

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2018 09:13:31 przez madman15
[#17] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@gilban, post #15

FryingPanem pod mosem i nie było problemu, więc pod amigaosem też nie powinno być problemu. Czy działa jakoś pod mosem i się nie wiesza, to trzeba by chyba sprawdzić zmieniając sposób obsługi pamięci (o czym wspominał rzookol), może jak będę miał więcej czasu na zabawę, to sprawdzę.
[#18] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@madman15, post #14

[#19] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@fazior, post #18

No właśnie to jest to co nie daje rady.
[#20] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@madman15, post #19

Coś masz ewidentnie broken. Zassałem na a600, rozpakowałem najzwyklejszym unarciem z os 3.9 i zamontowałem plik img tym co wkleiłem powyżej.
[#21] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@fazior, post #20

I działa? Bo ja podmontowałem i nie działa, każdy katalog ma taką samą wielkość, nie da się uruchomić.
[#22] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@madman15, post #21

Hmmm. U mnie katalogi mają różne wielkości. Nie wiem czy działa, sprawdzę jak będę czasowy:)
[#23] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@fazior, post #22

OK, czyli to jednak coś u mnie, dzięki.
[#24] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@madman15, post #23

.

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2018 16:57:07 przez KM
[#25] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@madman15, post #23

A nie do końca u Ciebie. Na szybko wszystko wyglądało ok. Ale schody zaczynają się przy próbie instalacji. Po wybraniu w prefsach instalacji plików installer robi katalogi i niczego nie kopiuje. Do tego plików o które woła gra nie ma w zamontowanym napędzie.
[#26] Re: Foundation Gold do pobrania za darmo

@waldiamiga, post #5

FoundationPrefs nie wyświetla nam całej swojej zawartości, część przycisków (save, use, cancel) są praktycznie niewidoczne (trza wciskać na "jana")


W AmigaOS 4 trzeba po prostu zrobić tak by system wyglądal jak AmigaOS 3 co opisałem tutaj, nie wiem czy w Morphosie jest jakiś sposób na wizualizację a'la AOS 3, ale jeśli jest to myślę że może tutaj pomóc.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem