Komentowana treść: M68000 - dokumentacja
[#1] Re: M68000 - dokumentacja
No wiecie to nowoczesny procesor, na którym działa AmigaOne i dlatego warto o tym pisać i się tym zajmować
[#2] Re: M68000 - dokumentacja
Sporo wynalazków w przemyśle działa wciąż na 68k. Na studiach słyszałem opowieści jak to na giełdę automatycy jeździli, kupowali "stare konsolki" po to by wyszarpać 68000 do reanimacji sterowników programowalnych. Jak się spytałem co się działo z resztą sprzętu po akcie kanibalizmu, odpowiedź wskazywana na to że lądowały w koszu.

Co do noty katalogowej, to to było kiedykolwiek owiane tajemnicą? Przyzwyczajonym, że tego typu rzeczy zawsze wiszą na stronie producenta. A że NXP przejęło Freescale to taka kolej rzeczy że u nich.
[#3] Re: M68000 - dokumentacja

@teh_KaiN, post #2

Co do noty katalogowej, to to było kiedykolwiek owiane tajemnicą?
Nigdy. Ten dokument od zawsze był na stronie Motoroli, potem Freescale, a teraz Nexperii. Ot, PPA nam zafundowało „news medialny” polegający na odkryciu Ameryki i stwierdzeniu stanu faktycznego.
[#4] Re: M68000 - dokumentacja

@Krashan, post #3

He he .. no właśnie, dokumentacje procesorów "od zawsze" były na stronach producentów ... :)
Też mnie ukuł w oczy ten news :P
[#5] Re: M68000 - dokumentacja
Kiedyś to Motorola paczki z dokumentacją papierową wysyłała. Wystarczyło formularz na stronie wypełnić.
[#6] Re: M68000 - dokumentacja

@hrw, post #5

Zgadza sie. Mam pare sztuk od Motoroli i od Intela. Intelowe sa ladniej wydane ale dokumentacja motoroli jest na cudownie cienkim papierze :) Miodzio :)
[#7] Re: M68000 - dokumentacja

@mschulz, post #6

Intelowe sa ladniej wydane ale dokumentacja motoroli jest na cudownie cienkim papierze :) Miodzio :)


Dobre
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem