Komentowana treść: Amigazyn 16
[#1] Re: Amigazyn 16
Zamówione..
[#2] Re: Amigazyn 16

@MaaG^dA, post #1

Dziękujemy OK
[#3] Re: Amigazyn 16

@A2, post #2

w sumie 15 numerów za nami.. fajnie że się to kręci..
[#4] Re: Amigazyn 16

@MaaG^dA, post #3

Ja to w ogóle nie nadążam czytać. Jestem dopiero przy 6-tym
[#5] Re: Amigazyn 16

@R-Tea, post #4

Mam to samo. Adam Zalepa to najpłodniejszy redaktor, a jego książki są super!

Mam:
Amigazyny - wszystkie
RetroKomp - prawie wszystkie
Amiga OS 3.1 - tomy 1 i 2
Directory Opus 5
Amiga NG - numer 3 (+prenumerata)
AMOS
Asembler

Przeczytałem tak z 10%..

Tak trzymać, Panie Redaktorze, choć może stonowałby Pan z tym zawrotnym tempem! Ludzie nie nadążają z lekturą.

Choć teraz wakacje, i będzie dużo czasu na czytanie. szeroki uśmiech
[#6] Re: Amigazyn 16

@Hexmage960, post #5

A jeszcze jest przecież genialny K&A plus do ogarnięcia.
[#7] Re: Amigazyn 16

@R-Tea, post #6

A jeszcze jest przecież genialny K&A plus do ogarnięcia.

Zgadza się. K&A na pewno jest świetny i ciekawy. Również dotyczy to nowego czasopisma o Atari. Dla mnie jednak to już wystarczy, że mam publikacje dot. samej Amigi (+ RetroKomp). W zupełności wystarczy.
[#8] Re: Amigazyn 16
Zamówiona wersja elektroniczna, przy okazji zauważyłem, że można popbrać najnowszy Amiga NG za darmo OK
[#9] Re: Amigazyn 16

@BULI, post #8

No bo on wcale już nie jest taki najnowszy :)
[#10] Re: Amigazyn 16

@recedent, post #9

No rzeczywiście ok, racja
[#11] Re: Amigazyn 16
Dotarł do mnie najnowszy Amigazyn nr 16 oraz najnowszy Amiga NG nr 4 w ramach prenumeraty.

Przyznam, że oba czasopisma prezentują się okazale. Jest co trzymać w dłoniach, jest co czytać.

I jak widać jest co pisać o Amidze.

Czuję się jak w latach 1994-1995 za najlepszych czasów Magazynu Amiga i Amiga Computer Studio, kiedy z wypiekami na twarzy czytałem recenzje Flight of the Amazon Queen, ViroCopa, czy Colonization!
[#12] Re: Amigazyn 16

@Hexmage960, post #11

Jeśli z wypiekami na twarzy ogladałeś MA, ACS, to aż strach pomysleć, jak reagowałeś na inne gazety, gdzie amigi były zupełnie nagie tak jak je stworzył Stwórca.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem