Komentowana treść: Versus #8
[#1] Re: Versus #8
Na OS4Depot jest już wersja natywna dla AmigaOS4. Chwilowo w dziale upload, więc adres, który podaję poniżej, z pewnością wkrótce się zmieni.
http://os4depot.net/download.php?file=queue/vs8_os4.lha


A, widzę też że archiwum jest też już na ich stronie domowej, więc ten drugi adres raczej się nie zmieni.

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2018 10:18:12 przez MUFA-amigaone-pl
[#2] Re: Versus #8

@MUFA-amigaone-pl, post #1

Widzę Beam Riders/Ghostown jest na OCS/ECS, szkoda że na mojej A500 nie chodzi .
Poza tym PPA na 4 miejscu. I dobrze. Szacun dla Nukleus że im się chce to dalej ciągnąć!
[#3] Re: Versus #8

@exolon, post #2

Widzę Beam Riders/Ghostown jest na OCS/ECS, szkoda że na mojej A500 nie chodzi


Niemożliwe. Odpaliłem właśnie z dyskietki na stockowej A1000 i hula aż miło.

A co do Versusa to fajnie, że im się ciągle chce. Szacun, prospekt, respekt i despekt!
[#4] Re: Versus #8

@exolon, post #2

Wymaga 060 i 32 mb ramu. Dziala wiec np na A2000 i A3000 z 060, dziala tez na Vampirach sam testowalem
[#5] Re: Versus #8

@twardy, post #4

To był żart. Dobrze znam wymagania tego dema. Po prostu źle napisali w magazynie. Jeszcze wyjdę na dyletanta.szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem