Komentowana treść: Nowy produkt firmy RastPort
[#31] Re: Nowy produkt firmy RastPort

@Krashan, post #30

@Krashan

Przepraszam, mam pytanie niezwiązane z komentowanym produktem, ale dot. Pana i Pańskiej firmy: Czy projekt edytora tekstu, który jakiś czas temu pojawił się na forum jest aktualny? Mi bardzo brakuje dobrego, i aktualizowanego edytora programisty na A1200 i gotów jestem nabyć taki ewentualny produkt.

Czy w ogóle rozważał Pan projekty software? Bo tak jak napisałem wcześniej, ja sprzętowo jestem kontent.
[#32] Re: Nowy produkt firmy RastPort

@Krashan, post #30

Pewnie o nich chodzi https://www.dcd.pl
[#33] Re: Nowy produkt firmy RastPort

@spidi, post #32

Chyba tak.
[#34] Re: Nowy produkt firmy RastPort

@Hexmage960, post #31

Czy w ogóle rozważał Pan projekty software?
Dobre pytanie. Owszem, rozważałem. Mam jednak wątpliwości, czy jakiekolwiek oprogramowanie użytkowe na klasyczną Amigę, nawet przy założeniu uruchamialności go na MorphOS-ie i AmigaOS 4, jest w stanie zarobić na czas poświęcony jego napisaniu. Z grami jest pewnie lepiej, ale nie zamierzam zajmować się pisaniem gier.
[#35] Re: Nowy produkt firmy RastPort

@Hexmage960, post #31

Czy projekt edytora tekstu, który jakiś czas temu pojawił się na forum jest aktualny?
Uzupełniając poprzedni wpis, którego już nie mogę edytować, owszem, kod jest pomalutku rozwijany, ale nie ukrywam, że to zajęcie ma dość niski priorytet.
[#36] Re: Nowy produkt firmy RastPort

@Krashan, post #34

Dziękuję za odpowiedzi.

Mam jednak wątpliwości, czy jakiekolwiek oprogramowanie użytkowe na klasyczną Amigę, nawet przy założeniu uruchamialności go na MorphOS-ie i AmigaOS 4, jest w stanie zarobić na czas poświęcony jego napisaniu.

Ale Pan lubił i wspierał takie projekty jak edytor tekstu REdit, który działa już na OS1.2.

Jeśli chodzi o opłacalność, to uważam że na Amidze klasycznej w dziedzinie oprogramowania jest taka posucha, że na pewno znajdzie się luka do zapełnienia, z czego przynajmniej kilkadziesiąt użytkowników Amigi skorzysta.
[#37] Re: Nowy produkt firmy RastPort

@Hexmage960, post #36

z czego przynajmniej kilkadziesiąt użytkowników Amigi skorzysta.


To wciąż o rząd wielkości mniej niż sprzedaje się sprzętu.
[#38] Re: Nowy produkt firmy RastPort
Produktu można się spodziewać u dystrybutorów w połowie sierpnia


Ktoś wie, gdzie można kupić ten element?
[#39] Re: Nowy produkt firmy RastPort

@Cedrat, post #38

Na pewno ma Sordan w sklepie sordan.ie i na eBay. Ma też RetroReady aka sir Lucas, też na eBay. Zamawiał również pong777, więc i na "znanym polskim portalu aukcyjnym" powinny być.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem