Komentowana treść: AmiParty XXIII - nagrody
[#1] Re: AmiParty XXIII - nagrody
Są nagrody- jest dobrze OK

A będzie turniej SWOSa?
[#2] Re: AmiParty XXIII - nagrody

@BULI, post #1

no musi być :D
[#3] Re: AmiParty XXIII - nagrody

@BULI, post #1

Nie ma. Zleje Was w takim razie na zimowej edycji
[#4] Re: AmiParty XXIII - nagrody

@sordan, post #3

Przecie to nie ŚmingusDyngus
[#5] Re: AmiParty XXIII - nagrody

@sordan, post #3

Możesz pomarzyć
[#6] Re: AmiParty XXIII - nagrody

@_Skiba, post #5

Aaa rozumiem- mokre sny..
[#7] Re: AmiParty XXIII - nagrody

@BULI, post #1

Chłopacy i dziewuchy, tym razem odpuszczamy walki wręcz.. ale w piątek co nieco pewnie podziałamy ;)

Apeluje o prodki które już napływają ale proszę o więcej i więcej i więcej :)
[#8] Re: AmiParty XXIII - nagrody

@Mariodj, post #7

Panowie BULI, _Skiba i reszta Sensible cieniasów

Nic nie stoi na przeszkodzie jeśli sobie w integracyjny piatek po pijaku cykniemy na jednym z rozstawionym komputerze malutki turniej SWOS
[#9] Re: AmiParty XXIII - nagrody

@sordan, post #8

Szykuj się na baty
[#10] Re: AmiParty XXIII - nagrody

@_Skiba, post #9

Chętnie dam skopać Wam swoje dupsko.
[#11] Re: AmiParty XXIII - nagrody
Odświeżcie stronę - pojawiły się nowe nagrody.
[#12] Re: AmiParty XXIII - nagrody

@Jenot, post #11

No proszę- zatrzęsienie nagród OK
[#13] Re: AmiParty XXIII - nagrody

@BULI, post #12

Ja przyznaje sie bez bicia ze nic nie wyprodukuje. Mialem zamiary ale jestem tak zawalony robota po urlopie ze jak wracam do domu po 12 godzinach to padam na pysk i ostatnie co chce robic to kodowac :/// sorry, ale nie bedzie mojego amosowego (anusiwego) crapa :/
Wybaczcie - stawiam browar ;)
[#14] Re: AmiParty XXIII - nagrody
A nagród powoli przybywa... Oby prodek również dopisało i ilościowo jak i jakościowo...
[#15] Re: AmiParty XXIII - nagrody

@Mandi, post #14

CrapTro na AmiParty do CrapCompo również gotowe, ale czy ktoś podejmie rękawicę, czy po dwóch latach wszyscy utwierdzą mnie w przekonaniu, że użytkownicy PPA tylko trollować potrafią... Co by nie było kod źródłowy CrapTro 5 to aż 8kb tekstu... Demo powstało w sobotę, razem z synchronizacją do muzyki... Ktoś? Coś? Czy jak zawsze tylko puste komentarze?
[#16] Re: AmiParty XXIII - nagrody

@Mandi, post #15

@Mandi - konkurencję już masz (co prawda nie rodzimą) - gra i slideshow "przyleciały" wczoraj z Hiszpanii.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem