Komentarze do artykułu: MorphOS - czy warto?

[#1] Re: MorphOS - czy warto?
Przydałaby się aktualizacja informacji zawartych w tym atykule.
Jakie byłe wady MorphOS zostały już skorygowane i jaka jest aktualna opinia, spostrzeżenia na temat MorphOS autora tego tekstu.
[#2] Re: MorphOS - czy warto?
"MorphOS pozwolił mi dalej cieszyć mi się z "amigowania", tak jak 10 lat temu cieszyłem się z Amigi 1200 czy też 25 lat temu z mojej pierwszej Amigi 500"

ale brednie
[#3] Re: MorphOS - czy warto?

@selur, post #2

Proszę, nie krępuj się
[#4] Re: MorphOS - czy warto?

@selur, post #2

ale brednie

Dlaczego brednie MorphOS ma podobną filozofię działania jak AmigaOS , podobny układ katalogów itd. Duża część programów z mojej Amigi 1200 działa na MorphOS-ie, z tą drobną różnicą, że działają dużo szybciej w stosunku do A1200 z 060 + GFX na Zorro II .

Więc, jak dla mnie, Amigowanie z MorphOS-em dalej trwa i zabawa jest dokładnie taka sama jak kiedyś :)
[#5] Re: MorphOS - czy warto?

@trOLLO, post #4

Niektórym nosaczom nie dogodzisz, nie ma sensu czegokolwiek tłumaczyć. Z drugiej strony, mógłbyś zrobić mały update artykułu :).
[#6] Re: MorphOS - czy warto?

@michal_zukowski, post #5

Z drugiej strony, mógłbyś zrobić mały update artykułu :).

Zrobię, muszę tylko kupić parę kart do testów :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem