Komentowana treść: RetroKomp GameDev Compo 2018
[#1] Re: RetroKomp GameDev Compo 2018
W tym roku zapowiada się wiele świetnych produkcji od naszych kolegów.

Ja jeszcze przygotowuję moje entry w Compo, którym jest bardzo prosty klon Sokobana.

Tak prezentuje się gotowa grafika (OCS), którą przygotowałem.

[#2] Re: RetroKomp GameDev Compo 2018

@Hexmage960, post #1

Główny bohater ma na imię Hannibal?
[#3] Re: RetroKomp GameDev Compo 2018

@recedent, post #2

Nie, to szczerbaty Goblin imieniem Switch.

Choć pewnie go trochę zretuszuję. To chyba jedyny słaby punkt grafiki.

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2018 07:50:13 przez Hexmage960
[#4] Re: RetroKomp GameDev Compo 2018

@recedent, post #2

baby Dracula
[#5] Re: RetroKomp GameDev Compo 2018

@selur, post #4

Hexculla
[#6] Re: RetroKomp GameDev Compo 2018
ta gra wygląda fajnie: https://www.facebook.com/victor.diaz.cordoba/videos/419202905271057/ ciekawe, jakie będzie mieć wymagania. siedzi, pije i chrupki
[#7] Re: RetroKomp GameDev Compo 2018

@snajper, post #6

Wystawiasz może jakąś gierkę w konkursie?
[#8] Re: RetroKomp GameDev Compo 2018

@Leon, post #7

Zapewne wystawi shot'em up'a. Glownym celem gry bedzie strzelic se w leb z gumy od gaci
[#9] Re: RetroKomp GameDev Compo 2018

@Leon, post #7

Że ja? Od gierek to jest Hexmage :P Ja mam tylko Super Turra w produkcji, ale on po pierwsze bazuje na kodzie innej gry, po drugie wykorzystuje grafę i muzę niemojego autorstwa, a po trzecie używa bibliotek SDL, więc na ten konkursik to się tak średnio nadaje, z tego co widzę po regulaminie... Juz pomijając, że na Amidze to to działa o tyle o ile.
[#10] Re: RetroKomp GameDev Compo 2018

@snajper, post #9

No nie nadaje się :)
[#11] Re: RetroKomp GameDev Compo 2018
Ja w tym roku raczej nie dam rady niczego sklecic do stanu godnego zaprezentowania wiec oddaje paleczke pierwszenstwa innym developerom. Bede goraco kibicowal kazdej nowej grze, licze na to ze w tym roku poziom bedzie jeszcze wyzszy niz ostatnio. Wiem juz o kilku grach w produkcji i zapowiada sie pasjonujace starcie :)
[#12] Re: RetroKomp GameDev Compo 2018

@recedent, post #2

Bohater już został poprawiony. :)

[#13] Re: RetroKomp GameDev Compo 2018

@Hexmage960, post #12

Wygląda sympatycznie. Dorób mu może jakąś literkę na klacie od imienia. Do dzieła. OK
[#14] Re: RetroKomp GameDev Compo 2018

@KM, post #13

Dzięki! Gra robi się.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem