Komentowana treść: DizzyTorrent 1.0b8
[#1] Re: DizzyTorrent 1.0b8
Testowałem wcześniejszą wersję pod MorphOSem. Wygląda na to że działa dobrze.
[#2] Re: DizzyTorrent 1.0b8

@waldiamiga, post #1

Ciekawe jak z obsługą dużych plików.
[#3] Re: DizzyTorrent 1.0b8

@ede, post #2

Testowo ztargałem pliczek około stu megowy, miałem zapuścić jakiegoś linucha ale... na cholerę mi linux.

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2018 18:33:12 przez waldiamiga
[#4] Re: DizzyTorrent 1.0b8

@waldiamiga, post #3

Myślę, że chodziło raczej o pliki powyżej 2 GB czy 4 GB (nie pamiętam już jakie są limity tych klasycznych amigowych filesystemów i AmigaOS 3.x).
[#5] Re: DizzyTorrent 1.0b8

@MDW, post #4

Tak, o ile i ja dobrze pamiętam to chodziło mi o powyżej 2GB, ewentualnie powyżej 4GB.
Z tego co kojarzę to dotychczas żadna z tego typu aplikacji nie dawała rady powyżej 2GB,
pomimo, że niektóre filesystemy spokojnie te limity przekraczały (2GB na pewno).
[#6] Re: DizzyTorrent 1.0b8

@ede, post #5

Właśnie Linux który miałem sciągać "ważył" coś ponad 2GB, dziś jak sobie nie zapomnę to ponowie próbę i dam znać.
[#7] Re: DizzyTorrent 1.0b8

@waldiamiga, post #6

Hmm, czy aby domyślny SFS obsługuje duże pliki? IceFS i EXT z tego co pamiętam powinien.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem