Komentowana treść: Retro Sfera vol.2
[#1] Re: Retro Sfera vol.2
Tbone, znaczy się, będziesz?
[#2] Re: Retro Sfera vol.2

@R-Tea, post #1

No ja myślę
[#3] Re: Retro Sfera vol.2

@tbone, post #2

To może wezmę moją A600 do postawienia systemu?
[#4] Re: Retro Sfera vol.2

@R-Tea, post #3

Też mi to chodziło po głowie
[#5] Re: Retro Sfera vol.2
Ale jaja! Ale jaja! Jakaś opcja na wspólne granie? Przy okazji, ktoś byłby w stanie pomóc mi postawić 3,9 na 1200?
[#6] Re: Retro Sfera vol.2
"Strefa 18+ - będzie to miejsce przeznaczone dla starszych graczy, którzy chcieliby powrócić do mocniejszych tytułów."

A jakie to gry będą strip poker czy co ?
[#7] Re: Retro Sfera vol.2
Bardzo dobra inicjatywa. Tak właśnie powinny wyglądać retro złoty. Pokazy sprzętu, i tegracia, strefa gdzie można usiąść, pogadać, zjeść coś. Niech osoby organizujące retro spotkania biorą przykład m.in w Koszalinie. Bo na moje sugestie organizatorzy byli głusi, a prostymi metodami i środkami można stworzyć naprawdę coś fajnego. Tym bardziej że coraz więcej firm jest chętnych do współpracy. Magia patronatów TV i gazet robi swoje ;)
Nie tylko wystawiać sprzęt ale i integrować i zapewnić cała otoczkę brawo!

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2018 19:35:33 przez GraBoski
[#8] Re: Retro Sfera vol.2

@GraBoski, post #7

Dzięki za miłe słowa. Staramy się jak możemy z nadzieją, że gością będzie się podobać i będą chcieli odwiedzić nas znowu w przyszłym roku.
[#9] Re: Retro Sfera vol.2
Kurcze, a ja akurat mam na ten weekend planowany od dawna wyjazd. Trudno, pozostaje życzyć dobrej zabawy.
ps. Pomysł nocnego lan party, z tytułami typu Q1, Q3, UT, HL:DM czy CS 1.5 - brzmi doskonale :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem