Komentowana treść: K&A Plus #11 - wersja papierowa
[#1] Re: K&A Plus #11 - wersja papierowa
Dodam, że magazyn można także kupić u nas. Mamy uzupełniony nakład (również innych numerów) niezależnie od Redakcji K&A, więc magazynu tak szybko nie zabraknie

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2018 20:49:02 przez A2
[#2] Re: K&A Plus #11 - wersja papierowa

@A2, post #1

Chyba sobie kupię ten magazyn Komoda & Amiga PLUS ponieważ bardziej sympatyzuję z częścią Commodore Amigi. Bo Amiga obecnie składa się z dwóch komponentów - Commodore i nurt "Next Generation".
[#3] Re: K&A Plus #11 - wersja papierowa

@Hexmage960, post #2

Więc zgodnie z zamiarem kupiłem Magazyn K&A Plus #11 w wersji papierowej.

Magazyn jest po prostu świetny. Już od pierwszej strony. Piękne, kolorowe szpalty zachęcają do czytania.

Pismo cechuje czytelny i barwny layout. Treść również stoi na wysokim poziomie.

Jest to bez wątpienia najlepsze nowożytne pismo o Amidze i Commodore 64 z jakim miałem przyjemność się zapoznać.

Świetna robota Don_rafito oraz reszta redakcji K&A Plus. OK

Mam pytanie do wydawnictwa A2: czy do pisma załączana jest dyskietka 5,25"? Bo ja takowej z pismem nie otrzymałem.

Pozdrawiam.

P.S. Otrzymałem również Amigazyn. Tradycyjnie również dobra robota.

Czekam na wydawnictwo Amiga od A do Z BOX.

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2019 11:03:23 przez Hexmage960
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem