Komentowana treść: Kto kupił AmigaOS 3.1.4?
[#1] Re: Kto kupił AmigaOS 3.1.4?
No w Niemczech była fabryka commodore jest tam tego sprzętu jeszcze .
[#2] Re: Kto kupił AmigaOS 3.1.4?

@Dorian3d, post #1

Nawet kiedyś często koło niej przejeżdżałem. Najbliżej autostrady stoi budynek firmy Kosatec, w Braunshweig. Gdzieś za tym budynkiem była fabryka Commodore.
[#3] Re: Kto kupił AmigaOS 3.1.4?
Spodziewałem się lepszego wyniku po naszym kraju. Ciekawe ile osób czeka na wersje z fizycznym ROMem.
[#4] Re: Kto kupił AmigaOS 3.1.4?

@tom256, post #3

Spodziewałem się lepszego wyniku po naszym kraju. Ciekawe ile osób czeka na wersje z fizycznym ROMem.


To jest dobry wynik, obrazujący silną pozycję Polski na mapie amigowej i ja dokładnie tego się spodziewałem. Zauważ że jesteśmy tylko minimalnie słabsi niż 67 milionowa Francja, ale zarazem lepsi niż 60 milionowe Włochy. Z maluczkich wyprzedza nas jedynie Szwecja ale w Skandynawii Amiga zawsze bardzo mocno stała. Natomiast pierwsze trzy miejsca to żadna niespodzianka. Dwa największe rynki europejskie (w sumie 150 000 000 ludzi), gdzie dodatkowo Commodore miało swoje oddziały i Amiga liczyła się tam bardzo mocno. No i USA, gdze z kolei nie licząc branży TV "Przyjaciółka" stała dosyć słabo, niemniej jest to po prostu bardzo ludny kraj (taka Polska x 9), więc swoje robi efekt skali. Można tylko żałować że w złotych czasach C=, Amiga nie zaistniała na rynku chińskim czy indyjskim, no ale wtedy te rynki nie były jeszcze tak atrakcyjne.
[#5] Re: Kto kupił AmigaOS 3.1.4?

@tom256, post #3

Na pewno jest kilka.
Ja czekam, aż zaoferują fizyczne dyskietki.
Jasne że ADFy mogę zakupić i sobie nagrać, ale to nie kosherne ; )

% podali, a ktoś ma +- info ile sztuk poszło?
[#6] Re: Kto kupił AmigaOS 3.1.4?

@tom256, post #3

Ja czekam na ROMy, mam nadzieję, że po podmianie system się nie posypie :)
[#7] Re: Kto kupił AmigaOS 3.1.4?
a tymczasem Hyperion musial zmienic hosting bo poprzedni dostal notke od Amino ktore uwaza ze Hyperion sprzedaje lewizne. Czekam na cloanto jeszcze
[#8] Re: Kto kupił AmigaOS 3.1.4?
Procenty procentami, a wiadomo ile to fizycznie sztuk? Jakoś nie widziałem.
[#9] Re: Kto kupił AmigaOS 3.1.4?

@KM, post #8

laczna suma to 101%, wiec musza zaokraglac, nigdzie nie ma 1% wiec obstawiam ze mniej niz 100 sztuk :D
[#10] Re: Kto kupił AmigaOS 3.1.4?

@nicos, post #6

Romy można kupić w formie fizycznej na naszym portalu aukcyjnym.
[#11] Re: Kto kupił AmigaOS 3.1.4?

@pong777, post #10

Dobra cena OK
Bierzczie garściami póki jeszcze można.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem