Komentowana treść: Piąta edycja Koszalin Retro Games Show
[#1] Re: Piąta edycja Koszalin Retro Games Show
Fajna impreza, polecam :) Jak się uda, to w tym roku też się wybiorę.
[#2] Re: Piąta edycja Koszalin Retro Games Show
Będę! Mam nadzieję że nie będzie kolizji z SACP, bo miałem zamiar się pierwszy raz w życiu wybrać.
[#3] Re: Piąta edycja Koszalin Retro Games Show
Super impreza! Na 99,9% będę z Oskarem - tak jak przez ostatnie lata z Amigami i jakimiś konsolami pewnie.
Może jak będziesz Kain - to zrobisz wykład o Amidze którego nie nagrałem na RetroKomp 2018.
[#4] Re: Piąta edycja Koszalin Retro Games Show

@sachy, post #1

No mnie nie będzie, bo praca ale polecam, w 2017 było bardzo miło OK
[#5] Re: Piąta edycja Koszalin Retro Games Show

@teh_KaiN, post #2

No to delikatnie się obawiam, że kolizja będzie....
Potwierdzę lub zdementuję jutro.
[#6] Re: Piąta edycja Koszalin Retro Games Show

@sachy, post #1

Potwierdzam, impreza fajnie ogarnięta. Organizatorzy biorą od dłuższego czasu udział w różnego rodzaju eventach mających na celu popularyzowanie tej pasji i to widać w trakcie imprezy. Sporo sprzętu do zobaczenia najróżniejszej maści. Liczę, że i w tym roku będzie coś nowego.
[#7] Re: Piąta edycja Koszalin Retro Games Show

@sachy, post #1

Szaman i Axi0maT zwiastują Koszalin Retro Games Show 2018
[#8] Re: Piąta edycja Koszalin Retro Games Show

@philipo, post #7

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem