Komentowana treść: Enhancer Software Graphics Upgrade
[#1] Re: Enhancer Software Graphics Upgrade
A dlaczego firma A-EON na swojej stronie unika kontaktu ?
Klikam na http://a-eon.com/contact a tam 404 not found.
Klikam na http://a-eon.com/?page=news a tam brak wszystkich informacji publikowanych wcześniej !
Mamy 2018 rok, a na stronie widnieje (C) 2017 A-EON Technology Ltd ?

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2018 19:30:32 przez rgrg2
[#2] Re: Enhancer Software Graphics Upgrade

@rgrg2, post #1

Zwyczajnie ta strona jet opuszczona ponieważ szefem jest Leaman. Jest on jednocześnie szefem AmigaKit i tym się zajmuje. Strona A-EON to taki wyrzut sumienia, pamiątka po wielkich planach. Masz na przykład podlinkowane przejęte programy, z których każdy miał wykupioną domenę - te strony wygasły. Nie ma co się rozwodzić nad tym.
Właściwie to jest pytanie nie do forumowiczów, możesz go sam zapytać - powodzenia ;)
[#3] Re: Enhancer Software Graphics Upgrade

@adam_mierzwa, post #2

Jest on jednocześnie szefem AmigaKit i tym się zajmuje.
Bardzo słabo się zajmuje. Moje zamówienie, które opłaciłem przelewem SEPA, ma wciąż status "awaiting payment". Od 10 dni.
[#4] Re: Enhancer Software Graphics Upgrade

@Krashan, post #3

"Wysokie" standardy obsługi klienta przez Leamana i jego firmę są znane. Podobno on nie ma dysfunkcji umysłowej, tylko takie ma podejście, co zrobisz. Twój wybór był tam kupować.
[#5] Re: Enhancer Software Graphics Upgrade

@Krashan, post #3

Na AmiBay jest cały wątek o zamówieniach z AmigaKit ok, racja
[#6] Re: Enhancer Software Graphics Upgrade

@adam_mierzwa, post #4

To nie był mój wybór, produkt dostępny tylko tam.
[#7] Re: Enhancer Software Graphics Upgrade

@Krashan, post #6

Jak się ma monopol na produkt to dział Public relations jest zbędny takie prawa rynku.
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem