Komentowana treść: Tronic Kids
[#1] Re: Tronic Kids
z tego co wiem nie każda amiga ma procesor 030 aby uruchomić tę grę OK
[#2] Re: Tronic Kids

@SpectrumPL, post #1

A czego dotyczy Twój komentarz?
[#3] Re: Tronic Kids

@SpectrumPL, post #1

jaka gra takie wymagania szeroki uśmiech
[#4] Re: Tronic Kids

@mailman, post #2

SpectrumPL ma rację. W minimalnych wymaganiach na stronie gry jest podany 030 ok, racja
[#5] Re: Tronic Kids

@BULI, post #4

Ok. Tego kawałka tam nie było, gdy publikowałem wiadomość.
[#6] Re: Tronic Kids

@mailman, post #5

Co nie zmienia faktu, że na 020 da się grę uruchomić, tylko będzie odpowiednio wolniej, niestety

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2018 15:00:36 przez BULI
[#7] Re: Tronic Kids
Całkiem znośna gra, sam pomysł na reguły gry jest fajny, niestety gra jest straszenie wolna. Nie dzieję się aż tak wiele na ekranie, ani nie ma jakichś szczególnych efektów specjalnych które by obciążały amigę. Dobra gra na 5 minut, pograłem chwilę, nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze do niej wrócę.
[#8] Re: Tronic Kids
Podobno RedPill jest taki super, ma być następcą Backbone'a, a tu NESowa gierka wymaga 68030?
[#9] Re: Tronic Kids

@PopoCop, post #8

No ale to tylko 030, procek dostępny dla amigi od 30 lat :)
[#10] Re: Tronic Kids

@michal_zukowski, post #9

To, że coś jest dostępne dla Amigi, nie znaczy że jest dostępne dla przeciętnego amigowca.

W przypadku Amigi tak od kart BlizzardPPC ja poddałem się z wydatkami na sprzęt.

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2018 16:22:30 przez Hexmage960
[#11] Re: Tronic Kids

@BULI, post #6

Dla porównania weź BLitzBombers, które wymaga niby 68020, kości AGA oraz 1.5 Chip, ale autor zaleca FAST i/lub akcelerator. Swoją drogą to ciekawe, że Dyna Blaster ma znacznie mniejsze wymagania niż wyżej wymienione gry i daje radę na A500.
[#12] Re: Tronic Kids

@witekkk, post #11

Porównanie do DynaBlaster jak najbardziej trafione, ale BlitzBombers to jednak inna para kaloszy. W tym przypadku większe wymagania są uzasadnione, i to co zaleca Autor szybsze CPU, a czego nie zacytowałeś do końca, lub nie doczytałeś dotyczyło kwestii grania po "sieci" do 16 graczy na raz!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem