Komentowana treść: Retro Ready - nowy amigowy sklep online
[#1] Re: Retro Ready - nowy amigowy sklep online
Sklep zajmuje się przede wszystkim dystrybucją i promocją produktów firm Archi-Tech oraz Rastport. Obecnie w ofercie znajdują się produkty przeznaczone dla Amigi 600 oraz Amigi 1200: karty PCMCIA ETHERNET, WIFI WPA2/AES, adaptery CF2IDE, IDE2SD, PCMCIA-CF/SD. Asortyment sklepu oraz dostępność przedmiotów jest ciągle poszerzana.

Wiedzą co dobre. OK






Ostatnia aktualizacja: 09.11.2018 18:53:36 przez Dorian3d
[#2] Re: Retro Ready - nowy amigowy sklep online
Super!!
[#3] Re: Retro Ready - nowy amigowy sklep online
Czyżby to Polacy otworzyli sklep w UK? Powodzenia, niech im się wiedzie. Urodzaj jak za starych dobrych czasów.
[#4] Re: Retro Ready - nowy amigowy sklep online
OK
[#5] Re: Retro Ready - nowy amigowy sklep online
Dość skromny ten sklep...
Mojego zaufania nie budzi fakt że nie ma ŻADNYCH fizycznych danych sklepu (który potwierdzałby legalność biznesu) oraz fizycznych danych kontaktowych - tel/mail... cokolwiek... dodatkowo sam adres internetowy sklepu ukrywa lokalizację retroready.one (gdzie jet to ONE?)
Zakupy w takich sklepach to własne ryzyko.

Powinno być jak np.
RetroAmi
lub
Lotharek
[#6] Re: Retro Ready - nowy amigowy sklep online

@KM, post #3

Czyżby to Polacy otworzyli sklep w UK?


Ciekawe któż to mógł sklep założyć... Hmm... No nie wiem. Może osoba, która nadesłała newsa będzie wiedzieć?

Powodzenia, Łukasz. A zresztą, przecież go nie potrzebujesz:

[#7] Re: Retro Ready - nowy amigowy sklep online

@BULI, post #4



czarna edycja jest super !
ogień piekielny
[#8] Re: Retro Ready - nowy amigowy sklep online

@Dorian3d, post #7

Niestety - już wyprzedane :(

[edit] KA02 też już wyprzedane - kurczę, nawet nie wiedziałem, kiedy pojawiło się w sklepach :(

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2018 12:35:23 przez Cedrat
[#9] Re: Retro Ready - nowy amigowy sklep online

@Cedrat, post #8

Bez obaw, KA02 będzie w produkcji jak długo będzie zapotrzebowanie.
[#10] Re: Retro Ready - nowy amigowy sklep online
OKOKOK
[#11] Re: Retro Ready - nowy amigowy sklep online

@Krashan, post #9

Mam nadzieję - nigdzie go, kurka wodna, nie ma.
[#12] Re: Retro Ready - nowy amigowy sklep online

@PWS, post #5

Coś w tym jest.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem