Komentowana treść: Starquake
[#1] Re: Starquake
Na stronie internetowej tego sklepu nie ma galerii obrazków z gier ani video z gameplay. Nikt nie podejmnie decyzji zakupowej widząc tylko opakowanie i naklejkę na dyskietce.

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 21:57:41 przez rgrg2
[#2] Re: Starquake

@rgrg2, post #1

Gdy czytałem tę wiadomość na stocku było po 20 sztuk każdej wersji. Teraz jest 19 wersji standard i 18 deluxe, więc trzy zarezerwowane. A to już nie jest "nikt".
[#3] Re: Starquake
Ciekawe czy będzie można kupić wersję cyfrową. Pudełko nie jest mi do niczego potrzebne. Z wątku o opłacalności pisania gier wynika że wersja cyfrowa była by najbardziej opłacalna, dlatego też dziwi mnie jej brak. Dziwi też brak screenów i gameplaya, ale ja tą grę pamiętam jeszcze z Commodore 128.
[#4] Re: Starquake

@Gżegżółka, post #3

Dla mnie Starquake zawsze bedzie grą ze Spectruma.
[#5] Re: Starquake

@rgrg2, post #1

"nie ma galerii obrazków z gier ani video z gameplay"

zawsze bylem zwolennikiem teorii spiskowych i zawsze mialem racje... w dzisiejszych czasach nic nie dzieje sie bez przyczyny.
A wiec nie ma tych rzeczy, zeby ludzi nie straszyc przed dokonaniem wplaty pomysł
[#6] Re: Starquake

@rgrg2, post #1

Wystarczy zobaczyć jak wygląda pierwowzór na Atari ST-> pupy nie urywa
[#7] Re: Starquake

@BULI, post #6

A tu mamy wersję Amigową

https://www.youtube.com/watch?v=xoLJ5ov3Uo0
[#8] Re: Starquake
Mamy książkę dotyczącą historii Amigi. Dodaje się do niej gadżet w postaci portu trzydziestoletniej gry z Atari ST. Gadżet kosztuje 29 funtów. Świetnie pomyślane.

Wkrótce powinna wyjść książka o historii C64 z dołączonym gadżetem w postaci portu starej gry z Atari XL.

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2018 14:00:30 przez PopoCop
[#9] Re: Starquake

@damianx, post #7

Po obejrzeniu tego filmiku zastanawiałem się jaką inną grę mi ona przypomina, szczególnie ten fragment jak lata się na tym obiekcie.

Wyszło, że THE NEW ZEALAND STORY.
[#10] Re: Starquake
Takie gry to robili już na ZX Spectrum, wyglądały podobnie.
[#11] Re: Starquake

@rgrg2, post #10

Bo ta gra wyszła na ZX Spectrum (oraz inne ośmiobitowce) i jest jedną z lepszych "komnatówek". Na Atari ST już tak dobrze nie wygląda - bardzo częsty przypadek wczesnych gier na 16-bit.
[#12] Re: Starquake

@BULI, post #6

No nie urywa ale jakiś jednak klimat jest. Można byłoby nad tym lepiej popracować szczególnie oprawa dźwiękowa.
[#13] Re: Starquake

@luzik, post #12

Galahad umieścił plik .adf z grą do ściągnięcia za darmo. Szukajcie na EAB w "The Zone!".
[#14] Re: Starquake

@PopoCop, post #13

Przejrzałem ,ale nie rzucił mi się w oczy.
[#15] Re: Starquake

@damianx, post #14

Bardzo miły gest :) trzeba teraz ją ograć i zobaczyć jak się gra.
[#16] Re: Starquake

@damianx, post #14

Plik nazywa się NEWSTARQUAKEFINAL.ADF, no może Stiwi Łonder by nie zauważył.
[#17] Re: Starquake

@waldiamiga, post #16

Nie ma takiego pliku w The Zone.
[#18] Re: Starquake

@damianx, post #17

Jest, jest.
Należy być zarejestrowanym/zalogowany na TheZone.
TheZone ogólnodostępne np. te na dropboxie tam tego nie znajdziesz.(narazie)

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2018 15:36:13 przez Norbert
[#19] Re: Starquake

@Norbert, post #18

to wszystko jasne.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem