Komentowana treść: TwittAmiga 4.2.2
[#1] Re: TwittAmiga 4.2.2
U mnie nieużywalny, grimmuje.
[#2] Re: TwittAmiga 4.2.2

@adam_mierzwa, post #1

A co pokazuje SnoopDOS? Może jakaś klasa MUI się gryzie?
[#3] Re: TwittAmiga 4.2.2

@Sir_Lucas, post #2

Uruchomiłem na AmigaOS 3.1 z ACA1233 030/40
Tak to u mnie wygląda w 8 kolorach. Uruchamia się bez problemów. Myślę, że SnoopDos powinien pomóc.

[#4] Re: TwittAmiga 4.2.2

@Sir_Lucas, post #3

SnoopDos pokazał MagicWB i nie wiem co z tym zrobić. Po czym sam się powiesił.
Snoopy pokazuje coś takiego: plik tekstowy
[#5] Re: TwittAmiga 4.2.2

@adam_mierzwa, post #4

A poeksperymentuj z klasami MUI. U mnie był właśnie problem z klasami MUI i dlatego poprzednia wersja mi się wieszała. Ta jest ok, poszła od strzału.
Niestety nie mam żadnej maszyny z OS4 pod ręką, żeby sprawdzić tą wersję.
[#6] Re: TwittAmiga 4.2.2

@adam_mierzwa, post #4

W jakich sytuacjach Ci grimmuje? Ja nie ćwierkam ale sam program otwarł mi się bez problemu poklikałem sobie w przyciski zamknąłem. Zero grimmów. Które MUI masz? Sprawdź czy masz klasy MUI czy masz minimalne wymagane przez program.Requires: util/libs/mui38usr.lha; dev/mui/MCC_Lamp.lha; dev/mui/MCC_TextEditor-15.37.lha; dev/mui/MCC_TheBar-26.8.lha; comm/www/OpenURL-7.14-lha ;AmiSSL >= 3.6 (AmigaOS)
[#7] Re: TwittAmiga 4.2.2

@TomK, post #6

Mam te sktualizacje podane w pliku pomocy, i ogólnie wszystko aktualne.
Niestety jest tak jak piszesz - nieliczni zainstalują, poklikają, zamkną. Lecą plusiki, a nikt nie napisze że nie działa, bo żeby dojść do tego miejsca trzeba użytkować.
Grimmuje w każdej sytuacji.Mogę wejść w Home i tyle. Już skalowanie okna może zrobić błąd. Nie dotykać - podziwiać ;)
[#8] Re: TwittAmiga 4.2.2

@adam_mierzwa, post #7

Skalowanie okna działa.
[#9] Re: TwittAmiga 4.2.2

@TomK, post #8

Oczywiście, że tak. Szkoda tylko, że czasem kończy się tabliczką ze znienawidzionym komunikaten błędu. Poza Home udało mi się zobaczyć też wzmianki, ale spróbuj użyć wyszukiwarki osób.Ten program nie ma nawet opcji wylogowania, a klucz przechowuje w zwłykłym pliku tekstowym. Wersja alfa a nie >4 jak dla mnie.
[#10] Re: TwittAmiga 4.2.2

@adam_mierzwa, post #9

Z pierwszego Twojego posta odniosłem wrażenie że sypie się bez przerwy i już przy starcie skoro nieużywalny. Sprawdziłem program na ile mogłem żeby wykluczyć że problem leży u Ciebie. Skoro program sypie się w określonych sytuacjach to pozostaje Ci napisać raport do autora i nie zapomnij dołączyć raportu z Grimma.
[#11] Re: TwittAmiga 4.2.2

@TomK, post #10

Tak, w określonych sytuacjach - każda próba użycia czegokolwiek :) Z tego co mi tłumaczono raport jest bezwartościowy i nic nie mówi programiście. Obok komputera leży smartfon, lepiej się sprawdzi z Twitterem. Po prostu myślałem, że dam radę problem rozwiązać. Truć kolejnym osobom nie ma sensu. Dziękuję ci za poświęcony czas.
[#12] Re: TwittAmiga 4.2.2
Koszmarnie rozwleczony jest ten GUI. Każdy tweet zajmuje tyyyyle miejsca. Autor powinien sobie popatrzeć jak wyglądają najlepsze na rynku aplikacje do Twittera i wyciągnąć wnioski.
[#13] Re: TwittAmiga 4.2.2

@adam_mierzwa, post #11

Cześć
Odpaliłem to cudo, oczywiście pojawił się GRIMM po zalogowaniu i wczytaniu strony domowej. Pomogło kliknięcie w ignorowanie błędów DSI.
[#14] Re: TwittAmiga 4.2.2

@RAL, post #13

Tak, próbowałem tego. Dzięki temu mogłem na kilka podejść obejrzeć fragmenty programu.
Niestety, jest kiepsko napisany, nie wiem w czym jest problem (może faktycznie MUI), wydaje mi się, że mimo trzech wersji pliku wykonywalnego zbyt duża część kodu jest uniwersalna.
A działa ci opcja wyszukiwania osób?
[#15] Re: TwittAmiga 4.2.2

@adam_mierzwa, post #14

Nie próbowałem szukać, bo jak zostało tu napisane - gui odrzuca :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem