Komentowana treść: MCP 1.49c
[#1] Re: MCP 1.49c
Coś takiego przydałoby się dla MorphOS.
[#2] Re: MCP 1.49c

@R-Tea, post #1

... do skasowania.

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2018 20:47:18 przez waldiamiga
[#3] Re: MCP 1.49c

@R-Tea, post #1

Chyba żartujesz ?!?
[#4] Re: MCP 1.49c

@R-Tea, post #1

Rozumiem, że to żart. Wydaje mi się, że to powstał MorphOS lub jest to jego zaletą żeby łatki na system nie były potrzebne. Programy typu MagicMenu, MCP, BlazeWCP, VisualPrefs, FBlit itd. to nie dla tego systemu na szczęście.
[#5] Re: MCP 1.49c
Czy jesteście pewni, że w MorphOS mamy wszystko, co oferuje MCP?
[#6] Re: MCP 1.49c

@R-Tea, post #5

Ja tego nie jestem pewien, ale jestem pewien, że nie chce takiego typu hacka, który wieszał by mi system!
[#7] Re: MCP 1.49c

@deez, post #6

MCP było potężnym narzędziem. Tyle że nie każdy to potrafił zgrać dobrze z resztą łatek.
[#8] Re: MCP 1.49c

@hrw, post #7

Dlatego przestalem uzywac. Mam w tej chwili OS 3.1.4, do tego Muredox z MMUlib, Hsmathlibs, i jesli nie odpalam na Voodoo dorzucam fblita i blazewcp.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem