Komentowana treść: Tiger Claw
[#1] Re: Tiger Claw
Kupione. Gra się przyjemnie, grafika i muzyka skromniej niż PowerGlove, powiedziałbym 6,5/10 (takze za brak scrolla). Gameplay 8/10, wspiera dwuprzyciskowy joy/pad. Dziala na AGA 060 z kickiem 3.14 i A500 000 z kickiem 1.3.
[#2] Re: Tiger Claw
Łapka w górę za pudełkową wersję!
[#3] Re: Tiger Claw
"Mocno inspirowany" to i tak zbyt słabo powiedziane.
[#4] Re: Tiger Claw
Z tego co widzę to takie Atari 65xe. Ale...
[#5] Re: Tiger Claw
Tak jak w przypadku PowerGlove: OK + ok, racja
[#6] Re: Tiger Claw

@luzik, post #4

Z tego co widzę to takie Atari 65xe. Ale...


Ale chyba pierwowzór Bruce Lee jest bardziej grywalny, bo tutaj to powstaje chaos dosłownie. Odpaliłem trening i nie umiałem ogarnąć przeciwników, Bruce Lee na 8bit przeszedłem cały. Nie wiem...
[#7] Re: Tiger Claw

@morph123, post #6

Ja kocham Bruce Lee i zbieranie lampek. Myślę, że ten Tiger Claw mi się również spodoba.
[#8] Re: Tiger Claw

@morph123, post #6

Starzejesz się po prostu...
[#9] Re: Tiger Claw

@morph123, post #6

Bruce Lee na 8bit przeszedłem cały. Nie wiem...


Oczywiście jak prawie każdy stary atarowiec, również przeszedłem Bruce Lee. Jeśli Tiger Claw Cię nie zadowala, to sugeruję wypróbować tę wersję na emulatorze, która mi osobiście przypadła do gustu.
[#10] Re: Tiger Claw
Ciesze się, że to wyszło na Amigę, ale pisząc szczerze jak oglądam screeny, to mam ochote w to zagrać, ale przede wszystkim na 8bitowcu- czyli C64
I chyba tak zrobię ok, racja
[#11] Re: Tiger Claw

@BULI, post #10

Właśnie tak zrobiłem :>>>> wersja C64 jest mniam :>
[#12] Re: Tiger Claw
Zamówiłem, ale bardziej z ciekawości wersji na C64 ok, racja
[#13] Re: Tiger Claw

@BULI, post #12

Sympatyczna ok, racja
Fajna jest opcja MULTIPLAYER- do 4 graczy na jednym ekranie OK
[#14] Re: Tiger Claw

@BULI, post #13

Dziś pograłem dłużej. Nawet spoko się gra, fajne power-upy, tylko w pwnym momencie się zupełnie zaciąłem.
[#15] Re: Tiger Claw
Po trzech dniach treningu ukończyłem grę na poziomie Easy. Na tym poziomie nie zobaczymy wszystkich pomieszczeń - gra kończy się mniej więcej po przejściu 3/4 całości.
Na poziomie Standard jest już trudniej, ale będę próbował

Przy okazji zauważyłem dwa błędy w grze: Daemon potrafi zabić jednym ciosem (poziom energii miałem około 2/3), a pies potrafi ugryźć przez ścianę. Każdy z tych błędów wystąpił raz, więc nie był bardzo dokuczliwy.
[#16] Re: Tiger Claw
To moje już przyszły, a jak Wasze?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem