Komentowana treść: Życzenia świąteczne od CrapTeam
[#1] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam
Natomiast wersja niepełnosprawna na YT...

[#2] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@Mandi, post #1

Dziękuję za życzenia. Wam też zdrowia, spokoju, radości na święta i mnóstwa pomysłów na życie i hobby w Nowym Roku 2019.

To teraz czekamy, aż przyjdzie Selur i skrytykuje dla zasady, a później przyjda inni i napiszą, że nie chcą życzeń, bo nie obchodzą świąt itd. jak zawsze. Mam nadzieję, że się pomylę.
[#3] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@KM, post #2

Jeszcze musi wpaść ktoś, kto da link do tego dema na facebook'u i wpadną osoby, które nie mają tam konta i napiszą, żeby ktoś im napisał co tam jest napisane :D
[#4] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam
Dziękujemy ślicznie za życzenia :) CrapTeam bardzo płodny w tym roku był. Oby przyszły rok był jeszcze lepszy!!
[#5] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@Mandi, post #1

Zdecydowanie brakuje wersji dziesięciogodzinnej.
[#6] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@Krashan, post #5

E tam, jak szaleć to szaleć. A może wersję 24h ? :D
[#7] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@AmmigaCDTV, post #3

A posiadanie fes zboka jest obowiązkowe, że się tak bulwersujesz? Coraz więcej ludzi z tych, których znam rezygnują z twarzy zboczeńca (tak należałoby przetłumaczyć facebook) i nie chcą uczestniczyć w zbiorowym ekshybicjonizmie polegającym na opisywaniu wszystkiego co się robi, w myśl zasady im bardziej głupie, osobiste, imntymne, tym więcej lajków załapię.

Jak komuś zależy to sobie emu odpali i zobaczy lub poczeka, bo ktoś tam coś kiedyś na YT wrzuci. Podobno życie nie lubi próżni.
[#8] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@Mandi, post #1

a co z wersją na gfx?
[#9] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@Mandi, post #1

jest coś hipnotyzującego w padającym śniegu i w tym jak układa się coraz grubszą warstwą na literkach;)
[#10] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@pecet, post #9

Kurcze, obejrzałem do końca mając nadzieję,
że konstrukcja pod ciężarem śniegu się zawali, albo przynajmniej ugnie, zaczęsie...
nic z tego, może w przyszłym roku ;)
Najlepszego OK
.
[#11] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@Sir_Lucas, post #6

tak wygląda po 25 minutach



Liczę na to, że po zapełnieniu pokaże się zdjęcie ładnej pani albo przynajmniej jakiś error siedzi, pije i chrupki
[#12] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@rePeter, post #10

Ależ ort. oczy mi wypali a już nie mogę edytować, będę musiał z tym żyć, ale rzyć.
[#13] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@Mandi, post #1

Dzięki za świąteczną prodkę, bardzo przyjemna. Wszystkiego najlepszego!
[#14] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@Mandi, post #1

spoko, dziala na A1000 z 512 kb :) Trafi na składankę dem na A1000 która przez święta będę przygotowywał.
[#15] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@snajper, post #11

wiedziałem, że będzie eror Tańczący banan

[#16] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@KM, post #2

Radosnych obfitych i duuuużo amigowych prezentów sobie sprawcie :)
W te święta Bożego narodzenia .
[#17] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@snajper, post #11

Fajnie widać nierównomierność rozkładu użytego generatora liczb losowych.
[#18] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam

@Krashan, post #17

Albo za krótki okres. Miałem projekt indywidualny na studiach dot. rozkładów komputerowych liczb losowych.
[#19] Re: Życzenia świąteczne od CrapTeam
..i miła muzyka, nawet po tych dwudziestu minutach jeszcze mnie nie kłuje w uszy

Dziękuję i również życzę wszystkiego najlepszego!
(..z poślizgiem dwudniowym..)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem