Komentowana treść: Trap Runner - wersja 1.0
[#1] Re: Trap Runner - wersja 1.0
Bardzo fajny prezent na Sylwestra :) wersja party była dobra, ta z tego co już grałem też jest bardzo wciągająca :)
[#2] Re: Trap Runner - wersja 1.0
Na końcu języka mam pewien komentarz i walczę ze sobą żeby go nie umieszczać pod tą grą. A to dlatego, że jest to negatywny komentarz idealnie pasujący do tej produkcji, a przecież gra nie powinna być krytyowana, bo wygląda na całkiem przyjemną, dopracowaną (jeżeli można to ocenić po filmiku), niebrzydką. Jednak ta gra jest przedstawicielem czegoś co mam ochotę mocno skrytykować...
No nic, jeszcze powalczę z samym sobą i zdecyduję czy się popastwić na grą i resztką creatywnych Amigowców. szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2019 19:05:27 przez MDW
[#3] Re: Trap Runner - wersja 1.0
Jak ktoś jeszcze nie czytał to popełniłem krótką reckę tej gierki - po jej ukończeniu. link
MDW nie łam się :) wypluj z siebie co chcesz ;) po co ma Cię męczyć :)
[#4] Re: Trap Runner - wersja 1.0

@WojT_GL, post #3

Wygląda zacnie muszę pograć :) ,ciekawe jak z grywalnością .
[#5] Re: Trap Runner - wersja 1.0

@wojtek9989, post #4

Przeczytaj reckę :) ściągnij grę :) przekonaj się
[#6] Re: Trap Runner - wersja 1.0
APC & TPC


APC & TCP szeroki uśmiech
[#7] Re: Trap Runner - wersja 1.0
gra calkiem ladna ale jednak nie dosiega do Super Froga.
[#8] Re: Trap Runner - wersja 1.0

@selur, post #7

wzorowaną na grach "Great Giana Siste
rs"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem