Komentowana treść: MUIBase 4.1
[#1] Re: MUIBase 4.1
Fajnie, że ta baza ciągle się rozwija. Ma duże możliwości.
[#2] Re: MUIBase 4.1

@AS, post #1

To prawda! Szkoda tyko, że ten lisp jest tak malo przystepny ale nie ma co marudzic naprade fajny soft.
[#3] Re: MUIBase 4.1

@RadziN, post #2

A może ktoś ma polską lokalizację, lub po polsku dokumentację? szeroki uśmiech Potrzebuję zrobić sobie bazę złożoną, ale nie umiem poradzić sobie z kilkoma założeniami.
[#4] Re: MUIBase 4.1

@AS, post #3

Też kiedyś dawno szukałem, i nie znalazłem. Dlatego postanowiłem zaprzyjaźnić się bliżej ze słownikiem j. angielskiego szeroki uśmiech
A gdy naprawdę było źle, kleciłem list do autora. Chętnie odpowiadał i pomagał.
[#5] Re: MUIBase 4.1

@R-Tea, post #4

Dzięki. Niestety tak myślałem, że bez "tej przyjaźni" się nie obejdzie. szeroki uśmiech
[#6] Re: MUIBase 4.1
LISP :) Grubo.
[#7] Re: MUIBase 4.1

@Sventevith, post #6

Lisp-like
[#8] Re: MUIBase 4.1

@RadziN, post #2

@ RadziN
Faktycznie, filozofię ma dość zakręconą, jeśli ktoś jest przyzwyczajony do Basic-ów, C, Pascal-i itp.
[#9] Re: MUIBase 4.1

@R-Tea, post #8

Języki funkcyjne przechodzą drugie życie obecnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem