Komentowana treść: Najlepsze produkcje scenowe roku 2018 według serwisu 4sceners.de
[#1] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2018 według serwisu 4sceners.de
A mnie demko z 1st miejsca podoba się tak sobie, może przez muzę, która... mnie drażni.
[#2] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2018 według serwisu 4sceners.de

@waldiamiga, post #1

Mam to samo. Jakoś moje osobiste poczucie estetyki zostało w tym demku rozjechane i nie bardzo wiem za co są owe laury. Jakoś nic mi się tam nie skleja.
[#3] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2018 według serwisu 4sceners.de
Demoscena nie zawiodła.The Fall było już jakiś czas dostępne a My lucky numbers przypomina introOK.
[#4] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2018 według serwisu 4sceners.de

@waldiamiga, post #1

Mam podobne odczucia. Muzyka w ogóle nie pasuje do tego dema. Jak oglądałem streama z Revision i zaczął się The Fall to miałem wrażenie, że ktoś pomylił kable i leci muza z jakiegoś diskmaga…

Demoscena nie zawiodła.


A ja myślę, że rok 2018 był tragicznie słaby.
[#5] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2018 według serwisu 4sceners.de

@Jazzcat, post #4

A ja myślę, że rok 2018 był tragicznie słaby.

Oby ten był lepszy. Oczywiście czekamy na Wasze podsumowanie roku (jak co roku) :)
[#6] Re: Najlepsze produkcje scenowe roku 2018 według serwisu 4sceners.de

@Jazzcat, post #4

A ja myślę, że rok 2018 był tragicznie słaby.


eeejtam... chyba nie było tak źle.
mnie się dema amigowe podobały w tym roku.

ale z tego zestawienia najbardziej cieszy mnie oczywiście gra na C+4 :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem