Komentowana treść: Hollywood 8: Supremacy
[#1] Re: Hollywood 8: Supremacy
Znaczy cała para idzie w inne platformy. PureBasic też tak zaczynał, DOpus podobnie, Photogenics bodajże, AmiBroker, etc...



Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 20:37:44 przez Dopuser
[#2] Re: Hollywood 8: Supremacy

@Dopuser, post #1

Po prostu, do wersji 7.1 wsparcie dla Androida było zrobione na bardzo, bardzo podstawowym poziomie i mocno odstawało od reszty. Teraz autor podciągnął wsparcie Androida do poziomu pozostałych systemów.
[#3] Re: Hollywood 8: Supremacy

@Dopuser, post #1

Poza tym amigowe systemy też dostały sporo nowego / lepszego w Hollywood 8.
W wielkim skrócie:
* New network adapter plugin interface
* Ready for powerful new soon-to-be-released SSL/TLS plugin!
* Support for IPv6 in the network library
* Serial port support on all platforms
* System notifications are now supported (OS4)
* Icon support
* Whole directories can be linked to executables
[#4] Re: Hollywood 8: Supremacy

@R-Tea, post #3

No sieć i serial, ogólnie dobrze dla robienia kiosków. Nie ruszył nic Designera i to od wielu lat, w MorphOSie brak obsługi Reggae, dla mnie lipa. Akurat chcialem z pakietu korzystać jak z PowerPointa bo poprogramować to sobie mogę w C a nie we wbudowanym języku.

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 22:39:35 przez michal_zukowski
[#5] Re: Hollywood 8: Supremacy

@Dopuser, post #1

Szkoda, że wraz z rozwojem Amigi, choćby nowymi kartami do klasycznej nie ma wersji tych aplikacji na Amigę. Ta przynajmniej jest rozwijana w wersji amigowej.
[#6] Re: Hollywood 8: Supremacy
Warto nadmienić, że w przypadku tej wersji darmowy upgrade jest już nie dla wszystkich, a jedynie dla tych, którzy kupili wersję 7.1 w tym roku (2019).
Reszta musi za upgrade zapłacić.
Czy w związku z tym, byłby ktoś chętny na zbiorówkę?
Rzookol?
[#7] Re: Hollywood 8: Supremacy

@R-Tea, post #6

Wg mnie to straszna lipa z tym płatnym upgradem jeśli posiada się wersję 7.0 lub niżej!
[#8] Re: Hollywood 8: Supremacy

@deez, post #7

Od naszego grupowego zakupu było kilka darmowych nowych wersji, i nie były to drobne poprawki. Do tego pojawiły się nowe pluginy i nowe wersje już istniejących.
Po prostu autor zaktualizował wycenę swojej pracy.
To co, robimy listę?
[#9] Re: Hollywood 8: Supremacy

@R-Tea, post #8

Mogę się dopisać do ewentualnej listy, tylko nie wiem czy autor będzie chętny na kolejną "zbiorówkę".
[#10] Re: Hollywood 8: Supremacy

@recedent, post #9

Hmmm... ale czemu nie spróbować?
Tylko, że do Andreasa udarzać najlepiej już z zadeklarowaną co najmniej dziesiątką:
1. R-Tea: Hollywood 8.0 upgrade for all + Designer
2. recedent: Hollywood 8.0 upgrade for all


Ostatnia aktualizacja: 24.02.2019 14:35:40 przez R-Tea
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem