Komentowana treść: Reshoot-R Soundtrack CD
[#1] Re: Reshoot-R Soundtrack CD
jeszcze mi powiedzcie, ze bedzie to rzympolenie z czesci pierwszej.
Po 5 minutach tamtej 'muzyczki' wiedly mi uszy
[#2] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@selur, post #1

to ciekawe jest... są przecież serwisy gdzie możesz sobie onlajn odsłuchać coś czy Ci się podoba a jak się podoba to zakupić... a tu możesz zakupić a dopiero potem posłuchać czy dobrze wydałeś swoje ojro... ;)
[#3] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@softiron, post #2

w dzisiejszych czasach reklama glosi "wlacz emocje" kupuj w ciemno.


ale najbardziej mnie przeraza to... ktos mi powie co to jest (wtf is this) ??





grafika zapowiada sie swietnie...
[#4] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@selur, post #3

Nigdy UFO nie widziales? To jest typowe UFO, czyli Niezidentyfikowany Obiekt Latajacy.
[#5] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@selur, post #3

Co by tu nie mówić, technicznie Reshoot R to wysoka półka. Graficznie też spoko, mega oryginalny wygląd. Trudno go z czymś innym pomylić.
Minusem jest to, że nie każdemu musi się to podobać. Trzeba to też uszanować. Nie jest to moja bajka, ale mimo wszystko prezentuje wysoki poziom wykonania.

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2019 11:10:50 przez Koyot1222
[#6] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@Koyot1222, post #5

Rendery - owszem, niezłe. Ale ten remapping do stałej palety już mi się nie podoba. Myślę, że jeśli już musiała być taka ilość kolorów jak jest to dither by nie zaszkodził. Najlepiej ręczny.
[#7] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@Don_Adan, post #4

trzeba tam wysłać Kmiecia, to zrobi porządek z ufem. siedzi, pije i chrupki
[#8] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@Koyot1222, post #5

Grafa i muza - rzecz względna. Kod - jak piszesz - wyższa półka, ale gameplay ocenia gracz i niestety ale względnej jakości grafa i kiepskie pomysły rozrywkowe tego nie nadrobią. Reshoot 1 to była growo nędza.
[#9] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@mailman, post #8

(...)ale gameplay ocenia gracz i niestety ale względnej jakości grafa i kiepskie pomysły rozrywkowe tego nie nadrobią.(...)

Nie chcę bronić jakoś przesadnie gry, ale... Gra prezentuje bardzo nowoczesne podejście do tematu, relatywny stosunek jakości do ceny. Brak sentymentów przy tworzeniu. Zimna kalkulacja, osiągnąć jak najwięcej dysponując określonymi środkami.
Twórca otrzymał moją pomoc w postaci chęci przygotowania grafiki. Grzecznie odrzucił tę ofertę. Ma własny pomysł na tę grę. Szanuję! Jego wybór, jego gra właśnie taka ma być. OK

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2019 13:37:50 przez Koyot1222
[#10] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@Koyot1222, post #9

"...Grzecznie odrzucił tę ofertę"

no i masz odpowiedz.
Skoro ktos kto nie ma pojecia o designie bierze sie za design, to efekt koncowy jest jaki jest. Sam se strzelil w kolano.

Niektorzy w naszym srodowisku, to po prostu uparte czlowieki i brna w bagno choc sami tego nie widza.

Szkoda czasu wysilku i umiejetnosci na tworzenie slabizny.
[#11] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@Koyot1222, post #9

Koyot, poczytaj co pisaliśmy o Reshoot . Ta gra nie miała designu. Nie wierzę, po tym co widzę, że w drugiej części coś się zmieni. Ten facet jest aroganckim narcyzem ktory nie przyjmuje krytyki i dobrych rad.
[#12] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@mailman, post #11

Ten facet jest aroganckim narcyzem ktory nie przyjmuje krytyki i dobrych rad


A może to geniusz, którego twórczości nie rozumiemy?
[#13] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@mailman, post #11

Ten facet jest aroganckim narcyzem, ktory nie przyjmuje krytyki i dobrych rad.

Jak napisałem wcześniej. Miałem z nim kontakt. Zapytałem grzecznie i dostałem także odpowiedź w grzecznej formie. Tu wszystko było ok. Byli tacy całkiem niedawno co po podobnym zapytaniu wysłali mnie na księżyc lub chcieli utopić w wiadrze gnojówki
Problem w tym, że gdyby postawić się w jego sytuacji mogło by się okazać że chciał coś zrobić a dostał w odzewie całą listę "dobrych rad" jak to jego gra powinna wyglądać. Gdybym był świadomy swoich umiejętności jak on, to pewnie podobnie skoczył by mi "gul". W najlepszym wypadku odpowiadał bym powściągliwie na różne "dobre rady".
Riczard ma swoich patronów, którzy go lubią i w porozumieniu z nimi tworzy swój projekt. W sumie chyba głównie dla nich. Cała reszta patrzy z boku i albo kupi jego grę albo i nie, pewnie nie ma to dla niego znaczenia skoro idzie nadal ta drogą.

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2019 10:25:09 przez Koyot1222
[#14] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@Koyot1222, post #13

Rysiek kiedyś napisał (nie mogę tylko tego znaleźć), że gdy był redaktorem Amiga Joker, to napatrzył się na strzelaniny i ułożył sobie w głowie jak powinna wyglądać idealna. No i stworzył Reshoot. Jest takie powiedzenie... W d.... był, gó... widział. Nie wiem dla kogo on stworzył tego Reshoot. Chciałbym się jednak mylić, gdy zobaczę Reshoot-R...
[#15] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@mailman, post #14

Rysiek (Peja?) w sumie pisal prawde ... "napatrzyl sie" na strzelaniny.
Oczywiscie napatrzyc sie nie znaczy nagrac sie i tu jest pies pogrzebany.
Za duzo patrzyl a za malo gral (w szczegolnosci w swoja produkcje), stad wyszlo jak wyszlo.
W pierwszej wersji Re-gniota wszystko bylo slabe: muzyka, dzwiek, grafika i gameplay nudny jak flaki z olejem. Demo zamiast zachecac raczej zniechecalo do grania.

Teraz sie okaze czy potrafil wyciagnac wnioski z poprzedniej produkcji czy nadal uwaza, ze latajace skrzynki/diamenty sa lepsze od statkow kosmicznych rodem z R-Type'a ok, racja
[#16] Re: Reshoot-R Soundtrack CD

@mailman, post #14

No i stworzył Reshoot. J

Jak to śpiewał Kazik Staszewski "Do trzech razy sztuka. A co gdy za czwartym wyjdzie ta nauka?"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem