Komentowana treść: Bridge Strike - można już składać zamówienia
[#31] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@BULI, post #29

BS już leci- dostałem potwierdzenie i nr przesyłki OK
[#32] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@BULI, post #31

Wielkie dzięki za zakup! OK
[#33] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@Koyot1222, post #32

To ja dziękuję, bo dziś już do mnie doleciał.
Płytka prezentuje się pięknie (te metaliczne refleksy), w CD32 odpala bez zająknięcia pomimo mocno zmęczonego lasera OK
Pograłem zdrowo z dzieciakami, nawet żona się skusiła szeroki uśmiech
Gra się naprawdę przyjemnie, bez zbędnych komplikacji- po prostu ogień i do przodu OK
[#34] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@BULI, post #33

OK
[#35] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@Koyot1222, post #34

Zapomniałem dodać, że paczka była naprawdę starannie i estetycznie zapakowana- brawo A2 OK
[#36] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@BULI, post #35

Mam nadzieję, że ja też dostanę w tym tygodniu :).
[#37] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@hsimpson, post #36

Zamówione, zapłacone i dostarczone :)
Moja cyfrowa kopia już do mnie dotarła, lubię takie zakupy szybko i wygodnie.
Na samą grę niestety jeszcze zbyt dużo czasu nie miałem, pokonałem kilka mostów, w weekend spróbuję zalecie dalej.
Niby prosta gra, klon River Raid, a wciąga. Jakość wykoania stoi na wysokim poziomie.
Strasznie mi się podoba styl graficzny Koyota i dbałość o różne drobne detale.
[#38] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@Gżegżółka, post #37

Strasznie mi się podoba styl graficzny Koyota i dbałość o różne drobne detale.

Dzięki! OK Włosy sobie rwałem długo żeby to schludnie wyglądało. Ciesze się, że Ci się spodoba.
[#39] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@Koyot1222, post #38

A propos detali, rzeczywiście jest mnustwo smaczków których na pierwszy rzut oka nie widać- a to światełka na samolocie, ogień z silników przy przyśpieszaniu, pasące się owieczki na wzgórzu (animowane), krople deszczu podczas burzy, klucze i pojedyncze ptaki, podnosząca/ opadająca woda, czołg na moście- jeśli rozwalimy most za szybko i czołg ocaleje, będzie do nas strzelał i może zestrzelić nasz samolot- jest tego cała masa - brawo OK

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2019 15:43:23 przez BULI
[#40] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@BULI, post #39

OK
jeśli rozwalimy most za szybko i czołg ocaleje, będzie do nas strzelał i może zestrzelić nasz samolot

Jedną z moich ulubionych spraw wrzuconych prze juena, to możliwość skoszenia samego czołgu z mostu :D A dopiero w drugiej kolejności rozdupczenie mostu.
pasące się owieczki na wzgórzu (animowane), krople deszczu podczas burzy, klucze i pojedyncze ptaki, podnosząca/ opadająca woda,

Starałem się upchać ile się da. Na mapach zimowych min animowane ludki przy ogniskach :D Nawet miasto też ma swoje indywidualne animowane detale jak ciężarówki i samochody stojące w korkach. Pustynia miała mimo wszystko tętnic animowanym życiem :D
[#41] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@Koyot1222, post #40

I ja zakupiłem. Zdecydowałem się jednak na wersje cyfrową ale to bez znaczenia. Już się nie mogę doczekać aż rozwalę parę mostów.
[#42] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@nostrum666, post #41

szeroki uśmiech OK
[#43] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia
Uruchomilem wersje CD na CDTV z 2MB Fastu, 68010 i musze stwierdzic ze gra chodzi bardzo
dobrze. Czasami widac lekkie przyciecie ale grac sie da bez najmniejszych problemow.
Myslalem ze bedzie o wiele gorzej. Jestem w pelni zadowolony.

Wielkie brawa dla Autorow.

Ps. niech mi ktos wyjasni jak sie zbiera te dodatkowe zycia.
[#44] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@Phibrizzo, post #43

Podlatujesz na rozbitka i hamujesz nad nim.
[#45] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@Phibrizzo, post #43

dzieki wielkie, milo sie to czyta. ja wole ze swojej strony nie przesadzac z info o najmniejszej konfiguracji, zeby ktos pozniej za zle nie mial, ale dobrze slyszec, ze nie jest zle :)

ps: dodatkowe zycia zdobywa sie co okreslona ilosc punktow wiec warto je takze zbierac :)

czekam na info, az ktos bez cheatow przejdzie :)
[#46] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@juen, post #45

No mnie się udało ulecieć do zimowej scenerii (nie pamiętam, który most) ok, racja
[#47] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@BULI, post #46

Ja nie pamiętam ile mostów zrobiłem, nie za dużo może z 5 czy 6, ale udało mi się wskoczyć póki co na 3 miejsce w tabeli High Score. Trzeba przyznać że gra jest dużo bardziej wymagająca a przez to ciekawsza niż River RAID. Te wyrzutnie rakiet potrafią czasem wk...ic człowieka Ogólnie gra jest bardzo dobra i daje dużo frajdy. Za każdym razem chce się próbować dalej i dalej. Ostatnio jak usiadłem to nawet nie zauważyłem jak mi ze 3 godziny zleciały. Jeszcze raz Panowie wielkie gratulacje za tę produkcję. Kawał dobrej roboty. Czekam na Wasze dalsze produkcje.

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2019 18:29:48 przez nostrum666
[#48] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@Koyot1222, post #20

Na blogu AmigaGuru's Gamer pojawił się wpis na temat Bridge Strike

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2019 16:59:40 przez philipo
[#49] Re: Bridge Strike - można już składać zamówienia

@philipo, post #48

dzieki!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem