Komentowana treść: Revision 2019 zakończone
[#1] Re: Revision 2019 zakończone
Ale dużo ludzi...
[#2] Re: Revision 2019 zakończone

@snajper, post #1

Obejrzałem EON i zbieram szczękę z podłogi. Coś niesamowitego...
[#3] Re: Revision 2019 zakończone
De Profundis jest fajne, jednak moim zdaniem lepsze są prodki Unique czy Capsule.
Widzieliście 1st place w w Wild Compo - te ekrany z diodami LED, kupę roboty w to włożyli.
[#4] Re: Revision 2019 zakończone
@Slayer
dzięki za wspomnienie o mnie ;) to bardzo miłe, i ważne dla mnie.
Tak samo ważne jak to wydanie Revision się nagle dla mnie stało. Pomysł na Demo Rivalry powstał jakieś 3 miechy temu i w sumie oprócz dobrej zabawy to o nic więcej nie chodziło. Podobnie temat NicePixel Award... tak jakoś wyszło.
Przy okazji muszę powiedzieć, że gdy streamy są tak dobrze zrobione to sofa-scening nawet fajnie wychodzi.

Party faktycznie fajne w kontekście producji - mega inspirujące i nie powiem, korci żeby znowu coś zrobić na Ami.
Obiecałem sobie, że po Moonshie Dragons party zabieram się za więcej grafiki na Amigę.
[#5] Re: Revision 2019 zakończone

@retronav, post #4

Kiedy ty masz czas na to wszystko ? W pracy OK ?
[#6] Re: Revision 2019 zakończone

@HOŁDYS, post #5

hołdys... ty nie pytaj tylko bierz się i rób...
jak masz pasję, to po prostu robisz. na pasję czas się znajdzie.
w przypadku rivalry, powiem szczerze, że nigdy tak szybko nie pracowałem jak tutaj a to dla tego że "zbieranina" kumpli była niesamowitym motywatorem.
[#7] Re: Revision 2019 zakończone

@poweredjj, post #2

A ja chciałem obejrzeć EON i pupa blada. Na A3000 nie działa
[#8] Re: Revision 2019 zakończone
Tak wysoki poziom dem amigowych powoduje, że już teraz, planuję wyjazd na Revision, za rok.

Przeżyć to na żywo - bezcenne.
[#9] Re: Revision 2019 zakończone

@retronav, post #4

@retronav Brawo!!! I to samo dla Phibrizzo! <3
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem