Komentowana treść: Amiga Future 138
[#1] Re: Amiga Future 138
Byłbym niezmiernie wdzięczny - a moje zainteresowanie takim newsem skoczyłoby o 200% - gdybyście przy takiej okazji podawali spodziewaną datę dostarczenia gazety do skrzynki pocztowej.

To bardzo praktyczne a i dostępne zapewne info, które Andreas gdzieś wrzuca, zapewne na swoją stronę AF a może i na awnet itp.
[#2] Re: Amiga Future 138

@David, post #1

Razem z godziną i nazwiskiem listonosza?
[#3] Re: Amiga Future 138

@mailman, post #2

Miłe.
[#4] Re: Amiga Future 138

@David, post #3

Czy angielska wersja, z CD jest do nabycia w Polsce? Bo na stronie jest, że niedługo robią sobie miesięczne wakacje(co zrozumiałe).
[#5] Re: Amiga Future 138

@pgru2, post #4

Musisz zapytać w RetroAmi (bo chyba o tym sklepie piszesz).
[#6] Re: Amiga Future 138

@David, post #1

[#7] Re: Amiga Future 138

@forge, post #6

Dzięki. O to chodziło!!
[#8] Re: Amiga Future 138

@forge, post #6

No więc już jasne.


29 April 2019
(...)
The English and German issue 138 (May/June 2019) of the print magazine Amiga Future has been distributed today
(...)


Właśnie odebrałem ze skrzynki - wynika z tego, że od oryginalnego niusu, przesyłka doręczana jest w ciągu 2. dni roboczych.
[#9] Re: Amiga Future 138

@David, post #8

Chyba nie pocztą polską.
[#10] Re: Amiga Future 138

@morph123, post #9

Nie wiem czym.

Wiem, ile to szło.

Zakładam, że na ostatnim odcinku musi to być Poczta Polska, wcześniej "air mail" czy coś takiego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem