Komentowana treść: Sensible World of Soccer World Cup 2019
[#1] Re: Sensible World of Soccer World Cup 2019
To ta Fulda od tych opon Fulda?
[#2] Re: Sensible World of Soccer World Cup 2019
Gdyby organizatorzy wprowadzili obowiązek równego poziomu alkoholu we krwi dla wszystkich uczestników to można by jechać
[#3] Re: Sensible World of Soccer World Cup 2019

@BULI, post #2

Podejrzewam, że z naszym podejściem strzelilibyśmy sobie w kolano
[#4] Re: Sensible World of Soccer World Cup 2019

@kashinho, post #3

Eee to nie nadludzie (pomimo, ze Fulda i Niemcy), wysoki skill w SWOSa nie gwarantuje mocnej głowy.. chyba.
Jeśli udalo by się nam wyśrubować poziom alkohlowy, to możliwe, że oddali by turniej bez walki pomysł

W sumie, taka mała zemsta za drugą wojnę i pomysły zdegradowania naszego narodu do poziomu sług, między innymi za pomocą alkoholu- sorki za te wtrącenia parahistoryczne, jakoś mnie ta niemiecka Fulda natchnęła
[#5] Re: Sensible World of Soccer World Cup 2019

@BULI, post #4

Pozostał już tylko miesiąc do rozpoczęcia Mistrzostw Świata. W kategorii chlej-off dla miłośników złotego trunku też jest rozgrywany turniej.
[#6] Re: Sensible World of Soccer World Cup 2019

@cinek, post #5

W kategorii chlej-off dla miłośników złotego trunku też jest rozgrywany turniej.


Kuszące, ale wiemy doskonale, że talent to nie wszystko, bez regularnego treningu nie ma mowy o sukcesie- a ja ostatnio nie pije..
[#7] Re: Sensible World of Soccer World Cup 2019
to ja może przy okazji przypomnę, że według zapowiedzi w tym roku ukazać ma się SWOS 2020.

[#8] Re: Sensible World of Soccer World Cup 2019

@snajper, post #7

Eee tylko na PC- bezsensu
[#9] Re: Sensible World of Soccer World Cup 2019

@BULI, post #8

A jakieś nowe składy chociaż do amigowej wersji się szykują?
[#10] Re: Sensible World of Soccer World Cup 2019

@slay, post #9

Póki co nowszych niż http://files.swos.eu/swos16-17/ nie widziałem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem