Komentowana treść: RETROnizacja 3
[#1] Re: RETROnizacja 3
Jak czas pozwoli to podjadę na chwilę z rodzinką :)
[#2] Re: RETROnizacja 3

@juen, post #1

Czas pozwoli. Podjadę na nieco dłużej.
[#3] Re: RETROnizacja 3
mnie niestety nie będzie tym razem. Nie wiem, gdzie są Pawłowice. buuu!
Chyba że pomyliliście z Pawłowem, to wtedy wiem i wpadłbym.
[#4] Re: RETROnizacja 3

@snajper, post #3

Na trasie Pszczyna - - - Jastrzębie Zdrój.
Znaczy się Prz samym Jastrzębiu...... ok, racja
[#5] Re: RETROnizacja 3

@snajper, post #3

Nie wiem, gdzie są Pawłowice.
Niektórzy ludzie potrafią użyć Internetu, żeby się dowiedzieć.
[#6] Re: RETROnizacja 3

@Krashan, post #5

e, to nadal na najkrótszej trasie wychodzi ponad pół dnia jazdy rowerem, plus postoje na światłach. Najwcześniej mógłbym wyruszyć w piątek koło 21:00, to i tak dojechałbym koło południa i musiałbym od razu wracać, bo w niedzielę z rańca mamy chyba kolejne zajęcia z maszyn CNC z panem Krawczykiem, na których zasadniczo powinienem być, jeśli chcę ten przedmiot zaliczyć... A tym razem zaliczyć powinienem, jeśli nie chcę powtarzać roku.
[#7] Re: RETROnizacja 3

@snajper, post #6

Czy wyznawana religia zabrania ci użyć innego środka lokomocji?
[#8] Re: RETROnizacja 3

@ZbyniuR, post #7

no :(
[#9] Re: RETROnizacja 3

@snajper, post #8

To już trzecia edycja, za każdym razem obiecuję sobie, że wpadnę przybić piątkę z kilkoma ludźmi poznanymi jedynie wirtualnie (choćby organizator i Marecheck) i zawsze wypada jakiś nie pasujący termin. Tym razem rajd rowerowy.

Może następnym razem...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem