Komentowana treść: Hibernated 1: This Place is Death - recenzja
[#1] Re: Hibernated 1: This Place is Death - recenzja
Gratuluję ukończenia gry!

P.S. Myślę, że to gdzie rozgrywa się gra "Hibernated 1" nie gra aż tak dużej roli. Podejrzewam, że spodobałyby Ci się również gry tekstowe, które rozgrywają się np. w scenerii fantasy.

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 20:33:22 przez Hexmage960
[#2] Re: Hibernated 1: This Place is Death - recenzja

@Hexmage960, post #1

Najgorszy typ gier ,jaki kiedykolwiek wymyślił człowiek , to gra tekstowa.To jest moje prywatne zdanie i odczucie do tego typu gier. W owym czasie ich popularności wolałem czytać komiksy.
[#3] Re: Hibernated 1: This Place is Death - recenzja

@djpiotrs, post #2

To mocno subiektywna ocena, zgodzisz się?

Ja oceniam tekstówki bardzo wysoko. Niedoceniony typ gier, bo od kiedy komputery zaczęły mieć grafikę (a to nastąpiło dość szybko), to ich popularność zmalała.

Tymczasem jest tyle wariantów i zabawy w tekstówkach co w zwyczajnych książkach fabularnych. Czyli niesamowicie dużo.

Bo np. możesz sobie wymyślić dowolną historyjkę i ją wcielić w życie. Wrzucić bohatera w samo centrum wydarzeń. Opisać na swój sposób świat.

Ale tak jak napisałem - to są subiektywne odczucia. Jednak zawsze można przekonać kogoś, żeby zainteresował się tekstówkami.

Oczywiście lubię też gry z grafiką.
[#4] Re: Hibernated 1: This Place is Death - recenzja

@djpiotrs, post #2

Rzecz gustu. Te gry umożliwiały opanować język angielski, miały swój klimat, a niskie wymagania systemowe pozwalały uruchamiać praktycznie na wszystkim co miało w tamtym czasie klawiaturę. Jakaś forma interakcji była, więc to było zupełnie inne doświadczenie niż tylko czytanie książki/komiksu.

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2019 10:07:42 przez charliefrown
[#5] Re: Hibernated 1: This Place is Death - recenzja
MUD'y rządziły a to też gry tekstowe online. Ile nawalało się w klawiaturę ... bezcenne :)
[#6] Re: Hibernated 1: This Place is Death - recenzja

@Tomski, post #5

ale mimo wszystko MUDy przez to, ze byly online to jednak bylo co innego :)

sam nie lubie za bardzo tych tekstowek, ale mudy uwielbialem (studnia dusz, cygnus...)
[#7] Re: Hibernated 1: This Place is Death - recenzja

@Tomski, post #5

Święte słowa :) MUDy ehh Arkadia, Barsawia czy nawet Killer. Oj ila jak tam godzin przegrałem to moje.

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2019 12:39:22 przez RadziN
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem