Komentowana treść: Mavey/Potion - wywiad
[#1] Re: Mavey/Potion - wywiad
No còż sceniarzem nigdy nie byłem, więc można mówić że się nie znam, niemniej dla mnie Potion to najlepsza polska grupa wszech czasówOK
[#2] Re: Mavey/Potion - wywiad
Podwojny post

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2019 18:52:28 przez MUFA-amigaone-pl
[#3] Re: Mavey/Potion - wywiad
Amiga 600 i 256 kolorów? Hmmm... Czyżby Mavey przez te wszystkie lata amigowej nieaktywności zapomniał, że A600 nie ma AGAty? No chyba, że chodziło o 256 kolorów kombinowanych w jakimś HAM6 i pixelach wielkości kursora tekstowego...
[#4] Re: Mavey/Potion - wywiad
Szkoda że źródełka Planet Potion wcieło, chętnie bym zobaczył ta prodkę na nowszych maszynach z PowerPC
[#5] Re: Mavey/Potion - wywiad
Fajny wywiad. Intro Planet Potion Rulez :)
[#6] Re: Mavey/Potion - wywiad

@waldiamiga, post #4

Oj szkoda wielka właściwie to BVision trzymam tylko dla 2 produkcji Potion ok, racja
[#7] Re: Mavey/Potion - wywiad

@MDW, post #3

Amiga 600 i 256 kolorów? Hmmm...


Gwoli sprawiedliwości, Mavey odpowiada, że A600 była za słaba na C2P i 256 kolorów, więc w zasadzie nie mija się z prawdą ;) Ale prawdą jest, że to było 20+ lat temu, a my młodsi nie będziemy już, MDW :D
[#8] Re: Mavey/Potion - wywiad

@MDW, post #3

Może jednak sklerozy nie ma a 256 kolorów na A600 bez HAMa też idzie uzyskać. Pytanie, czy rzeczywiście chodzilo mu o jakieś "trickowe" podejście do tematu?!
[#9] Re: Mavey/Potion - wywiad

@BULI, post #8

Pytanie, czy rzeczywiście chodzilo mu o jakieś "trickowe" podejście do tematu?!

Raczej nie :)
[#10] Re: Mavey/Potion - wywiad

@waldiamiga, post #4

Szkoda że źródełka Planet Potion wcieło, chętnie bym zobaczył ta prodkę na nowszych maszynach z PowerPC


No tak, na nowszych maszynach te intra albo nie działają, albo działają bardzo kiepsko, bo o ilę się nie mylę były specjalnie optymalizowane pod "Bewizję".
[#11] Re: Mavey/Potion - wywiad

@skipp, post #7

...a my młodsi nie będziemy...

Tylko ciało musi się starzeć. Umysł (nie licząc ubytków pamięci) nie musi. Mój na przykład robi się coraz młodszy. To znaczy... dziecinnieję. I nawet mi się to podoba. szeroki uśmiech
[#12] Re: Mavey/Potion - wywiad

@MDW, post #11

Wszystko byle byś w powrót nie zaczął się slinić , a wywiad z chęcią przeczytam, dzięki za link! OK

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019 19:36:02 przez Lokaty
[#13] Re: Mavey/Potion - wywiad
Wywiad fajny, szkoda że taki krótki :-/
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem