Komentowana treść: Amiga Future 139
[#1] Re: Amiga Future 139
Ciekawe co napisali o Bridge Strike?
[#2] Re: Amiga Future 139

@Koyot1222, post #1

Zamówiłem wczoraj. Dojdzie to dam znać:)
[#3] Re: Amiga Future 139

@juen, post #2

Dzięki!
[#4] Re: Amiga Future 139
ciekawe jak ocenili Reshoot R.
Jak znam uklady i ukladziki, to pewnie najlepsza gra na swiecie od 1996r
[#5] Re: Amiga Future 139

@selur, post #4

Sami napisali, że promowali grę już przez dwa numery wcześniej Widać, że są zafascynowani "Reshoot R". Dobrze, niech promują, może chociaż jeden zarobi tyle aby sfinansować powstawanie kolejnej gry na klasyka. OK
[#6] Re: Amiga Future 139

@Koyot1222, post #5

Na HOL zamieszczono screenshoty z gry... O ludzie...
[#7] Re: Amiga Future 139

@mailman, post #6

Znaczy się z Reshoot R? No, fakt, jakimś super grafikiem nie jestem, ale wiele z elementów występujących w grze wygląda słabo. Szczególnie te losowe piksele, poszarpane krawędzie pozostałe po automatycznym wycięciu obiektów. Okropne statyczne obrazki ilustrujące dialogi. Okropne nie ze stylu i kreski ale z okropnej kompresji. Można było by dodać im jakieś "scratche" co sugerowało by zakłócenia i myślę że by się obroniło.
Ale z drugiej strony, zrobił to ktoś zza granicy i z tego co HOL ma w informacjach to zrobił to sam, jeden samotnie. W porównaniu z Reshoot, Reshoot R wygląda dużo lepiej i ciekawiej. Jest progres.
Rynek decyduje jakie gry mają być produkowane dla klasyka. Co by tu nie mówić, BS i PONG nawet łącznie, ilościowo sprzedanych sztuk przegrał z Reshoot. Ludzie bardziej wolą produkcje Reshoot.
[#8] Re: Amiga Future 139

@Koyot1222, post #7

Koyot ja cenię Twoją poprawność polityczną, ale nie bójmy się powiedzieć tego otwarcie - grafika w Reshoot R jest OKROPNA! Rzetelny recenzent powinien to wychwycić i tym bardziej czekam na to, co napisano w Amiga Future. Nie zdziwię się, jeżeli będzie to "artykuł sponsorowany"...
[#9] Re: Amiga Future 139

@mailman, post #8

No, nas na taki sponsoring nie stać. Zainwestowałem datki ze składki w obecność na Digital Dragons. To spore sumy. Miło, że jednak wspominają o nas na stronach Amiga Future Mam nadzieję, że też jakoś pozytywnie.
Co do Reshoot R, jak sami W Amiga Future napisali, wspierali ten projekt promując go kilkakrotnie, przynajmniej 2 numery wcześniej. Trudno żeby ostatecznie podeszli negatywnie do tej gry

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2019 15:13:56 przez Koyot1222
[#10] Re: Amiga Future 139

@Koyot1222, post #9

Ja wspierając takie coś czułbym się oszukany...
[#11] Re: Amiga Future 139

@mailman, post #10

Oszukany? Dlaczego?
Wszystkie dane są, co i jak gra wygląda każdy mógł sobie zobaczyć dużo wcześniej. Riczard trąbił o grze wszędzie gdzie się tylko dało
Dla mnie, zaskoczenia nie było.
[#12] Re: Amiga Future 139

@Koyot1222, post #11

Bo to zupełnie inaczej wyglądało w zapowiedziach.
[#13] Re: Amiga Future 139

@mailman, post #12

ciekawe co maja powiedziec nabywcy hitu "Alar City", ktory nawet zniknal z przedsprzedazy..
Ogolnie "nasi" koledzy z EAB kiepsko wypadaja w dziedzinie gier.
[#14] Re: Amiga Future 139

@selur, post #13

Ogolnie "nasi" koledzy z EAB kiepsko wypadaja w dziedzinie gier.


Ale po co komu kolejne stereotypy? My "dobzi", tamci źli- ech ręce opadają..
Towarzystwa wzajemnej adoracji są wszędzie, tu na PPA też często robimy za klakierów- tak to działa i to też jest w jakimś stopniu potrzebne twórcom ok, racja

Co do grafiki- to najbardziej mnie rażą te strasznie "zditherowane" twarze w przerywnikach i w ogóle nie "zantyaliasingowane" krawędzie obiektów- to o czym pisał Koyot.
Po za tym, moi drodzy eksperci od wszystkiego, zagracie przynajmniej raz w ostatnie demo, najlepiej na jakiś przyzwoitym CRT i wtedy oceniajcie.
Grałem na CD32 na TV Sony i grało się dobrze, grafika potrafiła pozytywnie zaskoczyć np. animowane elementy tła itp.
AlarCity też moim zdaniem należy do tytułów w które najpierw trzeba zagrać a dopiero później wydawać opinie.
[#15] Re: Amiga Future 139

@BULI, post #14

Mnie akurat cieszy, że “kolejna gra wyszła”. Fajnie że na MiSTer działa Doom (natywnie, na ARM) oraz, że pokazali Diablo na V4.

Jednak nic mnie tak nie cieszy, jak natywna produkcja na ami.

Wiadomo - grafika, muzyka, grywalność to sa odrębne kategorie. Ale pamiętam czasy, jak jedyne niusy z kategorii gier to były kolejne update’y do gierki BOH.
[#16] Re: Amiga Future 139

@David, post #15

Ale pamiętam czasy, jak jedyne niusy z kategorii gier to były kolejne update’y do gierki BOH.

Owszem, ja też widzę w tej materii fajne ożywienie
[#17] Re: Amiga Future 139

@Koyot1222, post #16

... i wreszcie można myśleć o zbieraniu oryginałów
[#18] Re: Amiga Future 139

@Koyot1222, post #1

Dziś wróciłem do Polski i mogłem przeczytać recenzje. Bardzo pozytywna na całą stronę. Jeszcze jest druga w ramach news i w sumie są dość sprzeczne ze sobą :D
[#19] Re: Amiga Future 139

@juen, post #18

Swoją drogą to smutne że recenzent uważa że 11 EUR to za dużo jak na tak nudna gre
[#20] Re: Amiga Future 139

@juen, post #19

A co piszą o Reshoot R?
[#21] Re: Amiga Future 139

@mailman, post #20

Bardzo dobrze, ostatni akapit w sumie duzo wyjasnia (recenzja na dwie strony):



natomiast o BS sa dwie recenzje, jedna pelnoprawna na cala strone i bardzo bardzo pozytywna. A druga w ramach newsow od osoby, ktora takze recenzowala wlasnie Reshoot R:

[#22] Re: Amiga Future 139

@juen, post #19

11 EURO to dużo?!
Bida ns tym zachodzie, dobrze, że Reshoot R jest tańszy

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 10:09:34 przez BULI
[#23] Re: Amiga Future 139

@BULI, post #22

[#24] Re: Amiga Future 139

@recedent, post #23

Dobre
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem