Komentowana treść: Amiga na Gamescom
[#1] Re: Amiga na Gamescom
No i znowu sprzęt na e-bay pójdzie w górę...

szeroki uśmiech
[#2] Re: Amiga na Gamescom
Na tych targach mogli zaprezentować ofertę handlową z komputerem Vampire 4 standalone. No ale tradycyjnie zawsze do tyłu z potrzebami klientów. Ludzie potrzebują szybkich komputerów do wygodnej pracy w internecie, przeglądarka www obsługująca aktualne standardy jest niezbędna a podobno Vampire 4 niesprosta wydajnościowo temu wyzwaniu. Szybka obsługa starych aplikacji może być fajna, karta graficzna też, ale to niewystarczy, żeby zadowolić aktualnego użytkownika komputerów, który teraz przeważnie jest na pc, nawet jak interesuje się amigą, którą może jeszcze ma i nie sprzedał.
90 metrów kwadratowych dla amigi brzmi fajnie, ale oferta handlowa a-eon i problemy z hyperion/clonato zabawne nie są, bo poważnie blokują rozwój. Nowych ekstra programów i gier na Vamprire też trudno oczekiwać, bo kart Vampire sprzedaje się zbyt mało, podobnie jak AmigaOne X5000.


Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 21:30:39 przez rgrg2
[#3] Re: Amiga na Gamescom

@rgrg2, post #2

No i sam sobie kolega odpowiedział.
Każdy kupuje kompa do określonych celów.
PC mi służy tylko jako przeglądarka.
A stara Amiga czy Vampire to główny komputer do zabawy.
Nowe gry mnie nie bawią.
X5000 też ma swoje zalety, nazywam to do kombinowania.
PC bym dziś porównał dp pralki czy lodówki, a funu w nim nie widzę... OKOK
[#4] Re: Amiga na Gamescom

@WojtekX, post #3

Popieram!!

U mnie z tym podobnie!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem