Komentowana treść: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass
[#1] Re: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass
Mam nadzieje na wersje box :) chetnie bym ja zakupil aby wesprzec ludzi no i gra na poleczce z 2019 r bedzie fajnie wygladac
Gra wyglada atrakcyjnje ciekawe jak gameplay
[#2] Re: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass

@HOŁDYS, post #1

Bardzo dobrze wykonany szpil. Wszystkie elementy są na równym poziomie. Tego brakowało bo konwersja Final Fight z automatów wypadła słabo zwłaszcza strona dźwiękowa.
[#3] Re: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass
Informacja dla posiadaczy sprzętów z układami AGA:
Na razie autorzy chcą się skupić nad wersją OCS, ale nie wykluczają powstania dodatkowo wersji AGA. Opcja ta będzie rozważana pod koniec etapu powstawania gry.
[#4] Re: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass
Super! OK
[#5] Re: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass
"nowa gra w stylu..."

a ze tak zapytam, stare gry juz ukonczone czy cos przeoczylem?
[#6] Re: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass
No to mi zrobili dzień. "Chodzonych mordoklepek" na Amisię jak na lekarstwo, do tego większość z nich to marne konwersje.
Niech Pixelglass wydaje boxa i bierze moje pieniądze szeroki uśmiech
[#7] Re: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass
Wygląda miodnie, ciekawe czy gra będzie wykorzystywać obecność rozszerzeń.
[#8] Re: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass
Wow, gra na poziomie... i to na Amigę, w 2019! Supcio.
[#9] Re: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass
Na stornie Pixelglass jest opcja donate. Myślę ze warto twórcom rzucić 5$ żeby ich zmotywować.
[#10] Re: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass

@tom256, post #9

Poszlo. Czekam
[#11] Re: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass

@Solo Kazuki, post #3

Mam nadzieję że powstanie wersja dla AGA. To co zobaczyłem zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie i mam skojarzenia z Renegade czy After the war itp. Jedno małe ale do "sztywności" animacji. Marzy mi się coś takiego jak np. w Mortal Kombat.
[#12] Re: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass

@luzik, post #11

Mnie też, ale raczej marne szanse. Miło by było zobaczyć nawet Mortal Kombat 2 AGA, czy Ultimate Mortal Kombat AGA :D
[#13] Re: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass

@tom256, post #12

Źródła wersji UMK3 dla Playstation1 wypłynęły i są w C więc to wszystko jest możliwe. Potrzeba tylko ktosia.
[#14] Re: Metro Siege - nowa gra przygotowywana przez Pixelglass

@michal_zukowski, post #13

Ale wszyscy wiemy że takie KTOSIE są i trzymamy za nich kciukiOKNieraz drobne marzenia amigowców się spełniały, nawet nie tylko drobne! Dobrze jest jak komuś się chce i takich trzeba cenić i wspierać.ok, racjaOK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem