Komentowana treść: Versus#9 - prośba o głosy
[#1] Re: Versus#9 - prośba o głosy
Votka wysłana!
[#2] Re: Versus#9 - prośba o głosy
Nie widziałem się na liście rekomendowanych "GRAPHICiANÓW", widocznie zbyt mało amigowy jestem He he Taki bardziej mały "grafician"


Ostatnia aktualizacja: 05.09.2019 21:46:55 przez Koyot1222
[#3] Re: Versus#9 - prośba o głosy

@Koyot1222, post #2

za malo sie podlizujesz wielkim Graficjanom ze sceny, to cie nikt nie zauwazyl
[#4] Re: Versus#9 - prośba o głosy

@Koyot1222, post #2

A bo robicie z Żułenem jakieś gierki zamiast demek!

A serio - pominięcie niezasłużone. Ale wynika chyba z tego, że mało się udzielasz na scenie amigowej; oprócz Enchantment Under Sea nie kojarzę praktycznie nic.

Mam nadzieję, że poprawią to. Wysłałem im właśnie notkę.
[#5] Re: Versus#9 - prośba o głosy

@Jazzcat, post #4

Mam nadzieję, że poprawią to. Wysłałem im właśnie notkę.

Dzięki! OKOKOK
[#6] Re: Versus#9 - prośba o głosy

@Koyot1222, post #5

Koyot1222: Co prawda nie jestem rzecznikiem prasowym magazynu Versus, ale w systemie do głosowania oddawać głosy można również na produkcje i autorów z poza listy. Mimo wszystko też uważam, że brak Twojej osoby to przeoczenie i informuję, że sprawa - po naszych uwagach z Jazzcatem - została właśnie "naprawiona" ;)
[#7] Re: Versus#9 - prośba o głosy

@slay, post #6

Mimo wszystko też uważam, że brak Twojej osoby to przeoczenie i informuję, że sprawa - po naszych uwagach z Jazzcatem - została właśnie "naprawiona" ;)

Zaczerwieniłem się
Niby mały gest a znaczy dla mnie bardzo dużo. Dziękuję! szeroki uśmiech
[#8] Re: Versus#9 - prośba o głosy

@Koyot1222, post #7

PRAGNE NIESMIALO ZAUWAZYC, ZE JEST TAM MOZLIWOSC GLOSOWANIA NA NAJLEPSZA WWW, WIECIE CO Z TYM ZROBIC!?
[#9] Re: Versus#9 - prośba o głosy

@juen, post #8

Zagłosować na morphos.pl?


Ostatnia aktualizacja: 08.09.2019 20:46:54 przez waldiamiga
[#10] Re: Versus#9 - prośba o głosy

@waldiamiga, post #9

Nie. Na ppa.pl!!
[#11] Re: Versus#9 - prośba o głosy

@David, post #10

Spełniłem obowiązek i zagłosowałem na Was.Czuwaj!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem