Komentowana treść: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260
[#31] Re: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260

@Siege77, post #24

Super.Na to czekalem.Wydac 3tys pln i pograc w quake'a lub dooma w takiej rozdzielczosci i w takiej liczbie klatek.Ehh ten fanatyzm...

1. Nikt Ci nie każe.
2. Ten projekt chłopaki tworzyli początkowo tylko na własne potrzeby. Dopiero kiedy Amigowce się na to rzuciły, to zaczęli myśleć o produkcji seryjnej.
3. Nie 3 k, tylko prawdopodobnie niecałe 2 k (jeżeli masz procka. Sami mówili, że wolą, by im ktoś tego procka przysłał, oni go sprawdzą i mu wlutują).
4. Ja to kupię. Nie wiem, skąd wezmę kasę, ale to kupię. Gdy tylko pojawi się wersja na A4000. Z kilku powodów: to jest karta z prawdziwym 060, a nie jakieś FPGA, to jest karta do Amigi, a nie coś, co ma udawać Amigę (chociaż w rozmowie z nimi dowiedziałem się, że w zasadzie to już prawie wersja standalone), wrezcie będe miał kartę z co najmniej 128 MB RAM, a poza tym, to produkt polski.



Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019 09:21:12 przez OSH
[#32] Re: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260

@OSH, post #31

3. Nie 3 k, tylko prawdopodobnie niecałe 2 k (jeżeli masz procka. Sami mówili, że wolą, by im ktoś tego procka przysłał, oni go sprawdzą i mu wlutują).


Na chwilę obecną koszt zakupu 499 EUR (karta bez procka) to około 2150 zł licząc po kursie z kantorów internetowych, a nie niecałe 2000.
Może będzie "polska cena", może...

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019 10:33:17 przez Jacques
[#33] Re: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260

@Jacques, post #32

Wiadomo coś o wersjach 530, 540? Nie potrzebuję killera z 060...
[#34] Re: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260

@Siege77, post #24

Super.Na to czekalem.Wydac 3tys pln i pograc w quake'a lub dooma w takiej rozdzielczosci i w takiej liczbie klatek.Ehh ten fanatyzm...


Nie fanatyzm tylko hobby. A hobby nie musi miec racjonalnego uzasadnienia.
[#35] Re: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260

@mschulz, post #34

Nie staraj się, nie wytłumaczysz mu tego.
[#36] Re: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260

@mschulz, post #34

Zyga jakiś czas temu/teraz wystawiał coś na Amibayu i na giełdzie. Być może odchodzi w jakimś tam stopniu od Amigi. Najwyraźniej nadal trwa walka serca z rozumem. Człek stara się sobie racjonalizować wybraną drogę i neguję jeżeli ktoś robi inaczej. A że inni robią inaczej musi dać gdzieś upust swojego bólu. Okażmy zrozumienie.
[#37] Re: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260
Kasa jest
Phone me now!
[#38] Re: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260
WARP560, czy coś wiadomo o sposobie dystrybucji tego cacka? Ktoś wcześniej pisał, że będzie możliwość użycia własnego procka (też mam 060 rev.6 na stanie, no i to by było w końcu porządne zastosowanie!). Wiem, że jest wątek A500 Turbo... inaczej z listą chętnych na cały ekran, to tam się zapisywać i czekać na kontakt od Cizara?
[#39] Re: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260

@Michciu, post #38

napisz do Cizara, jak odwiedzilem ich w wakacje, to widzialem stosik podeslanych procesorow:)
[#40] Re: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260
O, dobra wiadomość! Ciekawe te karty, ciekawe. :)
[#41] Re: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260
A czy w cenie 500 euro to procesor ARM jest w zestawie ?
A za ile procesor MC68060 można dostać ? Jakie są wersje i w jakiej cenie, skąd, od kogo ?
Do tych kart to producent powinien dołożyć procesor i dać możliwość wyboru.
[#42] Re: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260

@rgrg2, post #41

Na eBay można kupić od 90 Euro/szt. Generalnie - im drożej, tym większa pewność, że nie będzie "malowany". Chociaż nie - w sumie to żadna pewność...
[#43] Re: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260

@_arti, post #19

To Jans nic nie zaprezentował nowego ?
Liczyłem na aca 2000
[#44] Re: Premiera nowych kart turbo WARP 560, WARP 1260
Jak się tę kartę zamawia ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem