Komentowana treść: Reshoot-R w sprzedaży wersja dyskietkowa oraz dla AROS-a
[#1] Re: Reshoot-R w sprzedaży wersja dyskietkowa oraz dla AROS-a
Jakiś czas temu powstała instalka WHDLoad dla tej gry.
Ciekawe czy ta "nowa wersja" została poprawiona i WHDLoad nie jest potrzebny...
[#2] Re: Reshoot-R w sprzedaży wersja dyskietkowa oraz dla AROS-a
Miło się czyta info, że jakaś nowa gra obsługiwana jest przez Vampire V4 szeroki uśmiech
[#3] Re: Reshoot-R w sprzedaży wersja dyskietkowa oraz dla AROS-a

@David, post #2

A czy wersja na AROS i Vampire V4 jest w czymś lepsza od pozostałych wersji ? Ale to nie są rendery na układzie graficznym 3D czy procesorze głównym tylko odtwarzane animacje, czy tak ?
[#4] Re: Reshoot-R w sprzedaży wersja dyskietkowa oraz dla AROS-a
Na dyskietkach? To ta gra ma muzykę z CD, czy nie?
[#5] Re: Reshoot-R w sprzedaży wersja dyskietkowa oraz dla AROS-a

@marianoamigo, post #4

Tak, Bo, jak inaczej.
Nie taką jak na cd.

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2019 20:30:04 przez Dorian3d
[#6] Re: Reshoot-R w sprzedaży wersja dyskietkowa oraz dla AROS-a

@Dorian3d, post #5

Dobra, zamówiłem w wersji elektronicznej, zobaczymy.
[#7] Re: Reshoot-R w sprzedaży wersja dyskietkowa oraz dla AROS-a
Na tjubie giera prezentuje się zaiste godnie

PS. taka socjologiczna obserwacja jeno - wychodzi godny od dekad potencjalny następca "Project-X", powiedzmy, komercyjna giera na zaiste ciekawym poziomie, jest na czym oko zawiesić... i 6 (słownie: sześć) komentów... Tymczasem 2 wątki wcześniej njus o grze/porcie PD/freeware giery z lat '80-tych (w którą oczywiście każdy z tutaj wchodzących się zagrywał na pewno w tył i w przód ) - i ponad 10x więcej komentarzy! -gratulacje/g... burze/"konstruktywne krytyki"/domysły/interpretacje/translatory /tyrady/...
noż kurka wodna - czy to tylko mi się wydaje, że to dziwne, czy jak?
[#8] Re: Reshoot-R w sprzedaży wersja dyskietkowa oraz dla AROS-a

@rolpho / D6, post #7

a mnie sie wydaje, ze kiedys malo grales w gry a duzo gadasz.


porownanie Project-X do Reshoot-R to NIEPOROZUMIENIE.
[#9] Re: Reshoot-R w sprzedaży wersja dyskietkowa oraz dla AROS-a

@selur, post #8

Rzeczywiście, pewnie mniej zacząłem gierczyć, kiedy chałupniczo zaczęliśmy własne gnioty robić
Nie rozumiem jeno, gdzie jest nieporozumienie z porównaniem z Project-X'em - wszak to ten sam gatunek z podobnymi elementami... Mam SUBIEKTYWNIE lepsze wspomnienia z Project-X niż np. z amigową wersją R-Type (no i dzieli je w końcu 5 lat) i w sumie dobrze, że Factor 5 poszedł później w Turrican'y tworząc kultową serię.
Dla mnie Project-X jest jednym z "niedoścignionych" wzrorów amigowych "bocznych strzelawek" i grafika ludzi z Team17 broni się i dzisiaj, jak i bardziej mi się podoba niż Reshoot (cóż, jakby to naiwnie ująć - jest bardziej "figuratywna" poza tym, że dopieszczona na maxa), ale to bez przytyku do autorów R'a - programy do grafy 3d wówczas raczkowały, ale za to któż może sobie dziś pozwolić na ręczne pieszczenie ton pixlowanej grafiki na Amigę... - i tak wielki szacun, za wyprodukowanie Reshoot'a, jak i również masy grafy tamże, o plazmowanych efekciorach nie wspominając
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem