Komentowana treść: AMICast - odcinek #27
[#1] Re: AMICast - odcinek #27
Przesłuchane. Muszę powiedzieć, że chyba lepiej robić podcasty z osobami, które zwiedzały bo wygląda na to Adam dość mało chodził po innych punktach, no i trochę myśle za dużo czasu poświęcone sprawom polskim. W polskojęzycznym podcascie ok, ale ten ma być chyba międzynarodowy.
[#2] Re: AMICast - odcinek #27

@michal_zukowski, post #1

Adam Zalepa miał własne stoisko i tłumy odwiedzających. Nie dziwne, że nie miał zbyt dużo czasu odwiedzać innych stoisk.
[#3] Re: AMICast - odcinek #27

@Hexmage960, post #2

Ja to wiem, po prostu chyba lepiej zrobić podcast z jakimś zwiedzającym bo siedząc na swoim stoisku raczej nie ma sie czasu na dokladne poznanie innych stoisk.
[#4] Re: AMICast - odcinek #27

@michal_zukowski, post #3

Ja sam się dziwiłem, że w takim charakterze Radzik zaprosił Adama Zalepę. Wydawało mi się, że to jest specjalny odcinek Ami Wigilii.
[#5] Re: AMICast - odcinek #27

@Hexmage960, post #4

Formuła wydań specjalnych jest taka, że obaj rozmawiają o sprawach bieżących. Zaprosił go żeby pogadać o Neuss, bo Zalepa tam był. Odcinek byłby pewnie dłuższy i ciekawszy, gdyby był po polsku. Większa swoboda wypowiedzi. W sumie najwięcej to wniosłaby relacja wideo - przejść od stoiska do stoiska. Ale tutaj też cel był inny - Zalepa wypuścił się na Zachód, precedens. Odcinek ciekawy i pożyteczny, ale pół godziny to za krótko na taki temat.
[#6] Re: AMICast - odcinek #27

@adam_mierzwa, post #5

Na YT można poszukać 'Amiga 34' i kilka video raportów można znaleźć i obejrzeć. Osobiście też myślałem, że Adam Zalepa przygotuje jakieś video, ale może to jeszcze jest w trakcie montowania i będzie video też od niego. Chyba Zalepa nie jechał sam i w razie wycieczek po imprezie i rozmowach, ktoś na stoisku mogłby pomóc w pilnowaniu towaru i w obsłudze klientów. Na https://amiga.net.pl/ widać galerię zdjęć z Amiga34 i informację, że pełny raport ukaże się w kolejnym numerze Amigazynu. AMIGA-net-pl ma swój kanał na YT to może za kilka tygodni będzie tam jakiś premium content.


Ostatnia aktualizacja: 28.10.2019 17:23:41 przez rgrg2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem