Komentowana treść: Blastaway
[#1] Re: Blastaway
Wygląda ładnie. OK
[#2] Re: Blastaway

@Leon, post #1

Teraz by się przydał porta na A500 1MB
[#3] Re: Blastaway

@Leon, post #1

Wolałbym wersje na Aga bo ta ma trochę za mało kolorów.
[#4] Re: Blastaway

@michal_zukowski, post #3

Na 256col. z taką prędkością, to trzeba będzie 68030 25MHz minimum.
[#5] Re: Blastaway

@flops, post #4

Autor, rozapoczynając pracę nad grą sam oświadczył że wersja dla AGA byłaby czymś co dałoby mu największą satysfakcję, zresztą udowodnił że lubi programować na klasyka, wydając kilka miesięcy wcześniej SkillGrid .

Natomiast w przypadku tej gry, kierował się nieco innymi przesłankami i celem głównym była wersja dla Windows. Ponieważ ma też AmigaOS 4, to przy okazji zrobił też odsłonę na system który zna i również lubi. Jednocześnie już na starcie wyrażnie zaznaczył aby go nie męczyć żadnymi prośbami o port na jakakolwiek inną platformę. Zatem dyskusja o wersji na Amigę klasyczną jest czystą teoretyką i niczego konkretnego nie przyniesie.
[#6] Re: Blastaway
Nadmienię że szpil działa na klasycznym AmigaOS4.1. Pograłem dosłownie ze trzy minuty - nie mój klimat...
[#7] Re: Blastaway

@MUFA-amigaone-pl, post #5

Ok, z tego wynika, że ocena za grafikę niestety musi oscylować na poziomie 3/10 (na ECSa byłaby 9/10, na AGA 6/10). A szkoda bo wygląda na to, że to dobra gra. Może ktoś dorobi autorowi tilesety przystające na roku 2019.
[#8] Re: Blastaway
kolejne dziwactwo z paskudna muzyka
a swoja droga ciekawe ile sie sprzedalo SkillGrida na Amige, pewnie nie wiecej niz 50 sztuk.
Moim zdaniem ten tworca strasznie bladzi w labiryncie.
[#9] Re: Blastaway

@flops, post #2

0.5 mb!
[#10] Re: Blastaway

@selur, post #8

Kupiłem SkillGrid, bardzo fajna gra.
[#11] Re: Blastaway
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem