Komentowana treść: P96 V2.4.4
[#1] Re: P96 V2.4.4
Super już pobrałem !
[#2] Re: P96 V2.4.4

@Dorian3d, post #1

To mi prześlij na maila
[#3] Re: P96 V2.4.4
Bardzo ciekawy jest tekst obok informacji o nowej wersji....
"Unfortunately, we still have to point out that Cloanto does false advertising for their emulation product, despite a personal promise of the business owner. Buying a Cloanto product never includes a P96 license. If you believed to also purchase a P96 license with the purchase of a Cloanto product, we believe that you can return it for a refund due to a severe legal shortcoming of the product."
[#4] Re: P96 V2.4.4

@maly_rawi, post #3

Chyba ten update został wydany tylko po to aby odnieść się do Cloanto :-/

Dla mnie to jest kwiatek:

"The Update is free for all customers who have purchased P96 in the past 12 months from us."

Nie przypominam sobie, żeby taki zapis był w sklepie gdy kupowałem P96 iComp. Owszem widziałem ograniczenie do 10 pobrań co btw. wydaje mi się mało eleganckim posunięciem.

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2019 16:34:15 przez misha

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2019 16:34:22 przez misha
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem